Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Piękna córka Agnieszki Holland dokonała coming outu! Niesłychane, kim jest jej partnerka, to znana artystka
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 25.09.2023 08:20

Piękna córka Agnieszki Holland dokonała coming outu! Niesłychane, kim jest jej partnerka, to znana artystka

Agnieszka Holland
Córka Agnieszki Holland jest lesbijką, wiadomo, z kim się spotyka. Fot. KAPiF

Nie wszyscy wiedzą, iż córka znanej reżyserki, Agnieszki Holland, również pełni ten zawód. W portfolio Kasi Adamik znajdują się filmy takie jak "Amok", "Pokot" czy "Janosik. Prawdziwa historia". Jej imponująca twórczość to nie jedyne zaskoczenie — córka Agnieszki Holland już jakiś czas temu dokonała coming outu i ujawniła, że ma partnerkę. Jest znaną artystką!

Kim jest córka Agnieszki Holland?

Agnieszka Holland jest uważana za jedną z najwybitniejszych polskich reżyserek. Jest znana na całym świecie, a jej filmy wzbudzają duże emocje. O artystce zrobiło się głośno jakiś czas temu, gdy miał premierę jej najnowszy film “Zielona granica”. Na festiwalu w Wenecji zebrał on świetne recenzje, jednak w Polsce wywołał spore kontrowersje.

Nie wszyscy wiedzieli, że reżyserka ma córkę, która poszła w jej ślady i również pracuje w branży filmowej. Kasia Adamik ma na swoim koncie mnóstwo świetnych filmów, takich jak "Amok", "Pokot" czy “Janosik. Prawdziwa historia”, które cieszą się bardzo dobrymi opiniami. Zasłynęła ona jednak nie tylko ze swojej imponującej twórczości, ale również z powodu swojej orientacji seksualnej, gdyż jako jedna z pierwszych polskich gwiazd zdecydowała się na coming out. Nie jest tajemnicą, z kim się spotyka!

"Nie umiem bez Ciebie żyć". Wstrząsające, co dzieje się u Sylwii Peretti. Przerwała milczenie po śmierci syna

Córka Agnieszki Holland ujawniła swoją orientację seksualną

Kasia Adamik zdecydowała się na coming out już w 2012 roku. Reżyserka współpracowała wraz z Agnieszką Holland na planie filmu "W ciemności", który osiągnął znaczny sukces. To wtedy media zainteresowały się córką reżyserki, a także szczegółami jej życia osobistego. Wówczas Kasia Adamik jako jedna z pierwszych gwiazd w Polsce otwarcie przyznała się do tego, jaka jest jej orientacja seksualna.

Zakochałam się w kobiecie. To nie jest tajemnicą, ale w naszym kraju stanowi ciągle coś egzotycznego. Dobrze jednak, że Polska otwiera się na inność albo może raczej różnorodność. Czytałam gdzieś, że statystycznie 10 procent ludzkości jest homoseksualna, pewnie w Polsce jest podobnie – zdradziła na łamach “Vivy”.

Teraz media rozpisują się, kim jest partnerka Kasi Adamik. Okazuje się, że kobiety pracują w tej samej branży!

Projekt bez nazwy - 2023-09-25T080624.868.png
Agnieszka Holland i Kasia Adamik. Fot. KAPiF

Wiadomo, kim jest partnerka córki Agnieszki Holland!

Kasia Adamik w 2012 roku wyznała, jaka jest jej orientacja seksualna. Niedługo potem wyszło na jaw, kim jest jej partnerka. Okazuje się, że z Olgą Chajdas, również bardzo popularną reżyserką, poznały się na planie serialu “Ekipa” i są razem już od 16 lat.

Mogę tylko powiedzieć, że to stało się szybko. Nie chcę używać banalnych określeń, jak "miłość od pierwszego wejrzenia", ale coś takiego między nami się zdarzyło. Myślę, że zakochałam się w Oli, zanim jeszcze ją dobrze poznałam. Kładę to na karb chemii, ale na czym, ona polega? W każdym razie Ola jest śliczna. Na pewno ma charakter, ale o tym dowiedziałam się później – opowiedziała córka Agnieszki Holland w rozmowie z Krystyną Pytlakowską w 2013 roku.

Olga Chajdas również postanowiła wypowiedzieć się na temat swojej relacji z Kasią Adamik:

Pracujemy w tym samym zawodzie, Agnieszka już kilka razy pokazała, że ma do mnie zaufanie na planie, a i prywatnie mamy o czym rozmawiać. To szczera i piekielnie inteligentna osoba.

Projekt bez nazwy - 2023-09-25T080828.868.png
Kasia Adamik z partnerką, Olgą Chajdas. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2023-09-25T080811.572.png
Kasia Adamik z partnerką, Olgą Chajdas. Fot. KAPiF

źródło: se.pl