Rozrywka.Lelum.pl

fot. player.pl/ Ameryka Ekspress

Wszystkie kobiety są PIĘKNE! Zgadzacie się?

31 Sierpnia 2018

Autor tekstu:

Barbara Ruppel

Piękne kobiety możemy znaleźć w każdym zakątku świata. Piękno jest subiektywne i nie da się określić ponadczasowego kanonu piękna. W naszej Redakcji wierzymy, że każda kobieta jest piękna i z radością wam to udowodnimy.

Piękne kobiety możemy znaleźć w każdym zakątku świata. Piękno jest subiektywne i nie da się określić ponadczasowego kanonu piękna. W naszej Redakcji wierzymy, że każda kobieta jest piękna i z radością wam to udowodnimy.

Wierzymy, że piękne kobiety mają jedną wspólną cechę — akceptują siebie w pełni. Samoakceptacja daje nam siłę i pewność, że poradzimy sobie w każdej sytuacji.

Wszystkie kobiety to piękne kobiety?

Piękne kobiety to takie, które czują się piękne. Moglibyśmy skończyć ten artykuł właśnie w tym miejscu, ponieważ w tym jednym zdaniu wyraża się cała nasza filozofia dotycząca kobiecego piękna. Piękno jest bowiem subiektywne i każdy odbiera i interpretuje je na swój własny sposób. Najważniejsze jest to, co my uważamy za piękne — to, co jest piękne dla nas. Często próbujemy przypodobać się innym i walczymy o ich aprobatę za wszelką cenę — owszem, wspaniale jest być podziwianym i lubianym, ale jeśli najpierw nie polubimy siebie, jeśli najpierw nie zaakceptujemy siebie takimi, jakimi jesteśmy, ze wszystkimi naszymi wadami i zaletami — nigdy nie będziemy szczęśliwe.

Piękne kobiety wiedzą, że są wystarczające — wystarczająco dobre, wystarczająco ładne, wystarczająco utalentowane, by spełniać swoje marzenia i osiągać zamierzone cele. Kiedy akceptujemy siebie w pełni, wtedy promieniujemy światłem i miłością na zewnątrz. Wtedy mamy w sobie niezachwianą pogodę ducha.

Piękne kobiety to takie, które czują się dobrze we własnej skórze — wiedzą, że chodzi o to, by być zdrowym i cieszyć się życiem. Nie katują się dietami i nie jedzą śmieciowego jedzenia każdego dnia. Akceptować i kochać siebie oznacza, że dbamy o siebie, o swoje zdrowie i z szacunkiem odnosimy się do swojego ciała.

Piękne kobiety potrafią powiedzieć nie, kiedy chcą powiedzieć nie. Wcale nie muszą nikogo zadowalać na siłę. Takie kobiety są szczere i autentyczne w ekspresji siebie. Piękne kobiety prawią sobie komplementy tak często, jak to tylko możliwe i zaprzyjaźniają się ze swoim odbiciem w lustrze i często się do niego uśmiechają.

Czy zgadzacie się z naszą definicją pięknych kobiet? Co to według was oznacza?

Niskie kobiety
ZOBACZ TEŻ:
  1. Postacie z kreskówek. Jak wyglądałyby w prawdziwym świecie?
  2. Twój przyjaciel kocha piwo, a ty wolisz shoty? Sprawdźcie, jakie drinki do was pasują
  3. Powstało wino, które nie powoduje KACA! Rewelacja!

Tagi:

Podobne artykuły

Nowości

Katarzyna Dowbor doprowadziła małego chłopca do łez. Wybuchł płaczem, po tym co powiedziała
Czytaj więcej >

Nowości

W domu Iwony z "Sanatorium miłości" dominuje jeden kolor. Mało kto zdecydowałby się na taki wystrój
Czytaj więcej >

Nowości

Piotr Gąsowski rzadko wspomina o ojcu. Teraz zrobił wyjątek, ich relacja jest naprawdę wyjątkowa
Czytaj więcej >

Nowości

Najpierw informacja o śmierci, teraz kolejne złe wieści. Słowa pracownicy baru z "Kuchennych rewolucji" niepokoją
Czytaj więcej >

Nowości

Dramat bohatera "Chłopaków do wzięcia", od dziecka żył w cieniu wyniszczającej choroby
Czytaj więcej >

Nowości

Przykry widok. Bożena z "Sanatorium miłości" nie odnalazła szczęścia po programie. Gorzkie słowa o miłości
Czytaj więcej >
Barbara Ruppel

Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]