Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Pierwszy taniec został przerwany. Powiedział pannie młodej, żeby się do niego nie zbliżała
Marta Kulik
Marta Kulik 11.11.2019 14:04

Pierwszy taniec został przerwany. Powiedział pannie młodej, żeby się do niego nie zbliżała

panna młoda
fot. screen YouTube Clifton Lamb

Pierwszy taniec niespodziewanie został przerwany przez pana młodego. W najważniejszym momencie mężczyzna odsunął od siebie zaskoczoną pannę młodą i powiedział jej, żeby się do niego nie zbliżała. Kobieta zamarła, a na jej twarzy malowały się przerażanie i bezsilność. To, co wydarzyło się później, sprawiło, że goście nigdy nie zapomną tego dnia.

Pewna panna młoda przeżyła najbardziej emocjonujące chwile w swoim życiu podczas wesela i wcale nie chodzi o zawarcie związku małżeńskiego. Choć wiedziała, że pierwszy taniec przed gośćmi będzie stresujący, to nie miała pojęcia, co przygotował jej świeżo upieczony mąż. Gdy dotarło do niej, że coś jest nie tak, nie mogła wydusić z siebie ani słowa.

Pierwszy taniec: pan młody odsunął pannę młodą

To, co zrobił pan młody, na zawsze zostanie w pamięci Malwinie, która kilka godzin wcześniej powiedziała sakramentalne tak. Emocje sięgały zenitu, ale nie mogła wiedzieć, że podczas pierwszego tańca mąż zrobi coś, co dosłownie odbierze jej mowę. Wszystko szło po jej myśli do momentu, kiedy po jednym z uniesień pan młody postawił ją na ziemi i zaczął od siebie odsuwać.

pierwszy taniec

Kobieta nie wiedziała jak zareagować, oczy wszystkich gości zwrócone były tylko dla nich. Gdy z ust jej ukochanego padło przepraszam, a on zaczął się odsuwać, na jej twarzy pojawiło się przerażenie. Była w stanie zrobić tylko to, co jej kazał: odsunęła się i usiadła na krześle. Wtedy stało się coś, o co nigdy go nie podejrzewała.

Pierwszy taniec: niespodzianka

Okazało się, że pan młody wcale nie zamierza uciekać, ani w żaden inny sposób upokorzyć swojej żony. Gdy stanął na środku parkietu, dołączyli do niego koledzy i wtedy zaczął się prawdziwy show. Panna młoda odetchnęła z ulgą, a na jej twarzy pojawił się szeroki uśmiech. Jej ukochany planował to tygodniami!

pierwszy taniec

Mężczyzna przygotował pokaz taneczny złożony z kilku utworów i wystąpił dla swojej ukochanej. Niespodzianka w jego wydaniu sprawiła, że internauci pokochali film z zaskakującego wesela, a panna młoda wiedziała, że nuda na pewno nie pojawi się w ich związku!

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najdroższy kot na świecie. Cena tej rasy przyprawia o zawrót głowy
  2. Jak się ubrać do samolotu zimą? Praktyczność i wygoda
  3. „Piękny dom, zdrowe dzieci, drogie samochody, a pod ubraniem jestem cała w siniakach. Boje się odejść, nigdy nie pracowałam”
  4. Jak się ubierać do filharmonii? Najważniejsze zasady i ponadczasowe rozwiązania
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem