Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Pierwszy związek ze "ŚOPW" dobiegł końca? Te słowa nie pozostawiają złudzeń, będzie OSTRO!
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 15.11.2023 15:23

Pierwszy związek ze "ŚOPW" dobiegł końca? Te słowa nie pozostawiają złudzeń, będzie OSTRO!

Kinga, Marcin, ślub od pierwszego wejrzenia
Czy związek Kingi i Marcina ze ŚOPW dobiegnie końca? Fot. kadr z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Fani programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” z niecierpliwością wyczekują emisji finałowego odcinka programu o parach, które w znalezieniu miłości zdają się na ekspertów. Dopasowane osoby poznają się dopiero w dniu ślubu, a na przestrzeni sezonu mają szansę się poznać i ocenić, czy chcą kontynuować relację, czy może zdecydować się na rozstanie. 

Związek Kingi i Marcina ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” budzi duże emocje

Związek Kingi i Marcina od początku budził największe emocje wśród widzów serialu. Internauci byli wyraźnie podzieleni – część sądziła, że związek nie ma przyszłości z powodu charakteru Kingi, inni obwiniali za to Marcina i jego niezdecydowanie. Uczestnik od początku nie starał się także ukryć, że jego żona nie do końca podoba mu się z wyglądu. 

Między nowożeńcami często dochodziło do sprzeczek i kłótni i wyraźnie nie układało się między nimi najlepiej. Nic zatem dziwnego, że większość fanów jest zdania, że ich związek nie przetrwał. 

Awantura w "Ślub od pierwszego wejrzenia". Uczestniczka nie wytrzymała. Fani już wiedzą, że to koniec "Ślub od pierwszego wejrzenia": Po tym, co stało się w ostatnim odcinku, fani nie mają litości dla Kingi. "Nie da się z nią pogadać"

Marcin z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” wyjechał do hotelu

Burzliwa relacja dwojga wielokrotnie wysyłała niepokojące sygnały. Odwiedziny nowożeńców  w rodzinnych miastach kończyły się przedwczesnymi wyjazdami, a w jednym z odcinków doszło nawet do tego, że para zdecydowała się na rozstanie – Marek podjął decyzję o wyjeździe do hotelu, ponieważ nie chciał dłużej mieszkać u żony. Jak się okazało, nawet w tym temacie zaczął się jednak wahać, czym tylko bardziej rozsierdził żonę, która chciała, by samodzielnie podjął decyzję na temat wyjazdy i przyszłości ich relacji.

W momencie kiedy już gdzieś tam ułożył ten plan, mówił, o której wyjeżdża, a ja wracam i znowu słyszę „a może jednak mam zostać”, to naprawdę we mnie już się zagotowało –  powiedziała Kinga o swoim mężu. 

ZOBACZ TEŻ: Widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zapłonęli gniewem! Koszmar, jak ocenili uczestniczkę, TO zrobiła

Kinga ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” z mocnymi słowami

Także z ust Kingi padło wyznanie, które zdaje się przesądzać o przyszłości ich relacji. Takie słowa, w dodatku tak blisko momentu podjęcia ostatecznej decyzji wydają się sugerować, czy Kinga zdecyduje się zostać u boku męża, czy też nie:

Na ten moment na razie chyba nie chcę umówić się z Marcinem na kolejne spotkanie. 

Widzowie stacji TVN poznają decyzję bohaterów we wtorek 21 listopada o godzinie 21:35. Fani programu mogą jednak nie czekać, ponieważ finałowy odcinek jest już dostępny na platformie Player.