Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Pilny komunikat na profilu Marcina Millera. Padł ofiarą okropnych ludzi
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 15.11.2023 21:53

Pilny komunikat na profilu Marcina Millera. Padł ofiarą okropnych ludzi

Marcin Miller
Marcin Miller opublikował pilny komunikat na swoich mediach społecznościowych. Fot. KAPiF

Marcin Miller, wokalista zespołu Boys, regularnie udziela się w mediach społecznościowych. By móc utrzymywać regularny kontakt z fanami, utworzył on konta na najpopularniejszych portalach. Niestety muzyk padł ofiarą internauty, który podszywa się pod niego. Właśnie wydał w tej sprawie pilny komunikat. Co na to fani?

Metamorfoza wyglądu Marcina Millera

Marcin Miller zaistniał w polskim show-biznesie jako lider i wokalista zespołu Boys. Początkowa grupa tworzyła muzykę w stylu disco-polo, by z czasem otworzyć się również na pozostałe taneczne brzmienia. Ich największe hity takie jak "Szalona", "Najpiękniejsza dziewczyno" czy “Ostatni dzień, ostatni noc” kojarzy niemal każdy Polak. Ten fakt sprawił, że Marcin Miller doczekał się rzeszy fanów, którzy aktywnie śledzą poczynania nie tylko zespołu, ale również jego samego.

By utrzymywać z fanami jak najlepszy kontakt, wokalista założył profile na kilku najpopularniejszych aplikacjach w mediach społecznościowych. Regularnie dzieli się w nich materiałami, które pokazują jego zawodowe oraz prywatne dokonania. W ostatnim czasie Marcin Miller pokazywał tam m.in. efekty swojej wielkiej metamorfozy wyglądu. Fanów uraczył zdjęciem wprost spod prysznica, na którym doskonale widać było jego odmienioną sylwetkę. Jego najnowszy post nie był niestety już tak pozytywny. Artysta wydał w nim pilny komunikat dotyczący internetowego oszustwa.

Wydała się prawda o żonie Marcina Millera. Wiemy, co dzieje się w domu gwiazdora disco polo Marcin Miller zdruzgotany słowami lekarza, z jego zdrowiem nie jest najlepiej. Dostał stanowczy zakaz

Marcin Miller opublikował pilny komunikat

Marcin Miller aktywnie udziela się na Instagramie, gdzie obserwuje go ponad 90 tys. internautów. Wokalista publikuje tam różne zdjęcia, a w opisach często informuje o tym, co się u niego aktualnie dzieje. Niestety w najnowszym poście, który opublikował, nie miał dobrych wieści do przekazania. Okazuje się, że lider zespołu Boys padł ofiarą internetowego oszustwa. Wydał więc pilny komunikat, by ostrzec fanów:

Teraz dzban na TikTok sobie profil fake zrobił. OSTRZEGAM! To nie ja. Miłego dnia wszystkim i Tobie „tesz” DZBANIE.

Projekt bez nazwy - 2023-11-15T214039.760.png
Marcin Miller opublikował pilny komunikat na swoich mediach społecznościowych. Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel podjęli ostateczną decyzję ws. dzieci. Nie ma odwrotu

Fani Marcina Millera zareagowali z oburzeniem

Na nowym zdjęciu, które opublikował Marcin Miller, znalazł się zrzut ekranu, na którym widać fragment fałszywego konta, które zostało przez kogoś utworzone na TikToku. Wokalista posiada tam profil o nazwie “marcinmillerboys”, który posiada niemal 50 tys. obserwacji. Fałszywe konto posiada ich zaledwie 24, więc fani muzyka będą w stanie łatwo rozpoznać, które z nich zostało założone przez oszusta. 

Cała sprawa wywołała jednak oburzenie Marcina Millera, który opublikował na ten temat pilny komunikat. W odpowiedzi na jego post pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów. Tak samo jak ich idol, nie kryli swojego poirytowania:

  • Wybić się chcą na kimś... To powinno być karalne.
  • Ludzie to nie mają co robić w życiu…
  • Na policję podać o udostępnienie wizerunku osoby publicznej – radzili internauci.