Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Piotr Cugowski i uczestniczka „The Voice of Poland” mają wspólne plany. Muzyk w nocy ogłosił radosne wieści
Michał Fitz
Michał Fitz 01.03.2023 08:18

Piotr Cugowski i uczestniczka „The Voice of Poland” mają wspólne plany. Muzyk w nocy ogłosił radosne wieści

Piotr Cugowski
fot. KAPiF; logo programu "The Voice of Poland"

Radio Supernova zorganizowało kolejną edycję konkursu StartUp Music, w ramach którego daje szansę każdemu na nagranie z gwiazdą. W tym wypadku jest nią Piotr Cugowski. Artysta już ogłosił, z kim przyjdzie mu śpiewać.

Co ciekawe, widzowie mogą kojarzyć tę osobę, bo pojawiła się ona swego czasu w “The Voice of Poland”.

Piotr Cugowski ma plany z uczestniczką "The Voice of Poland" - Anną Serafińską

Muzyk opublikował w mediach społecznościowych post, w którym podsumował edycję konkursu. Podziękował radiu Supernova za zaproszenie do tego ciekawego projektu i zaznaczył, że razem z nim zaśpiewa Anna Serafińska. Obydwoje nagrają nie tylko wspólny utwór, ale i teledysk.

Tę wokalistkę widzowie Telewizji Polskiej mogą kojarzyć, ponieważ była ona jedną z uczestniczek 11. edycji „The Voice of Poland”. Anna była wówczas w drużynie Edyty Górniak i została wyeliminowana na etapie Nokautu. Jak widać, nie porzuciła przygody ze śpiewem.

Michał Szpak nie wytrzymał, ostre słowa po zwycięstwie Blanki. Zdenerwował się?

Uczestniczka "The Voice of Poland" wdzięczna za szansę

Pod wpisem Cugowskiego pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani zachwalali jego udział w akcji i dawali znać, że nie mogą się doczekać efektów jego współpracy z laureatką. Ta również się odezwała, serdecznie dziękując za szansę.

- Nie mogę wyjść z szoku, radość nie do opisania! Czekam na nasze działania i przesyłam ogromne dziękuję! - pisała uradowana Serafińska.

Nie tylko Piotr Cugowski. Kto jeszcze brał udział w akcji?

Warto nadmienić, że kończąca się edycja konkursu StartUp Music nie jest pierwszą zorganizowaną przez radio Supernova. Już wcześniej piosenki ze znanymi artystami mieli okazję nagrywać inni laureaci.

Kto więc poza Cugowskim brał w niej udział? Poprzednio można było stworzyć utwór chociażby z zespołem „Ich Troje” czy Cleo. Można się spodziewać, że w następnych edycjach też nie zabraknie znanych artystów.

Zobacz post: