Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Piotr Cyrwus ma nieślubnego syna. Wiemy, jak na tę informację zareagowała jego żona!
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 31.08.2023 15:13

Piotr Cyrwus ma nieślubnego syna. Wiemy, jak na tę informację zareagowała jego żona!

Piotr Cyrwus ma nieślubnego syna
Piotr Cyrwus ma nieślubnego syna, fot. KAPiF

Piotr Cyrwus – najlepiej znany ze swojej roli w telenoweli „Klan”, gdzie wcielił się w rolę Ryszarda Lubicza – poznał swoja żonę Maję Barełkowską jeszcze w czasie studiów w szkole teatralnej. Na co dzień para ceni swoje życie prywatne i jak dotąd skutecznie udało im się unikać skandali. 

Piotr Cyrwus od lat jest związany z Mają Barełkowską

Między Piotrem Cyrwusem i Mają Barełkowską nie od razu wybuchło gorące uczucie. Jak ujawniła jego żona, doszło do tego dopiero po latach. W rozmowie z „Pani” zdradziła, że usłyszała wewnętrzny głos, który mówił jej, że to właśnie on powinien być jej mężem. 

Para doczekała się dzieci, o których jednak nie wiadomo zbyt wiele. Wiadomo jedynie, że jego syn Mateusz pracował przy produkcji „Hugo i jego wynalazek”, córka poszła w ślady rodziców i została aktorką, a Łukasz pracuje w korporacji. Jak ujawnił aktor, bardzo żałuje, że kariera nie pozwoliła mu spędzać więcej czasu ze swoimi pociechami. 

Odkryli, co wcześniej działo się w domu zmarłych tragicznie dzieci z Opola! Szokujące, co przeszły

Piotr Cyrwus ujawnił, że ma nieślubnego syna

Jak się okazało, Piotr Cyrwus jest ojcem nieślubnego syna. Do niedawna tylko niewielka grupa osób wiedziała, że Mateusz w rzeczywistości nie jest synem Mai. Jak donosi „Życie na gorąco” powołując się na znajomą rodziny:

Mateusz to kawalerski syn Piotra. Dopiero po 18. urodzinach zbliżył się do ojca, a nawet wprowadził się do jego krakowskiego domu.

Mateusz ma być owocem związku Piotra Cyrwusa z góralką z Podhala, którą poznał w czasie studiów. Wówczas wybrał się do Stanów Zjednoczonych, by dorobić, a po powrocie dowiedział się, że zostanie ojcem. 

Po trzech miesiącach wrócił sam, a niedługo potem dowiedział się, że zostanie ojcem.

Piotr Cyrwus potwierdził doniesienia. Co o jego nieślubnym synu sądzie jego żona?

Piotr Cyrwus potwierdził doniesienia „Życia na gorąco”:

Czy to powód do wstydu? Tak, potwierdzam.

Jak się okazuje, gdy Piotr Cyrwus i Maja Barełkowska stanęli na ślubnym kobiercu, aktorka doskonale zdawała sobie sprawę z tego, że jej partner ma nieślubnego syna. 

Podziwiam obu moich synów. Oni dużo wcześniej ode mnie odkryli, że rodzina jest ważniejsza niż praca – dodał aktor. 

Źródło: Super Express

Tagi: aktor dziecko