Rozrywka.Lelum.pl

fot. KAPIF

Piotr Gąsowski nie skomentuje ostatniego odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zdradził skąd ta decyzja

15 Marca 2023

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Za nami pierwszy odcinek kultowego show "Twoja twarz brzmi znajomo". Po raz pierwszy w historii programu w roli prowadzącego nie pojawił się uwielbiany przez widzów Piotr Gąsowski, a zastąpił go debiutujący Maciej Rock. Teraz zapytaliśmy aktora o to, czy przed emisją kontaktował się z nowymi gospodarzami show.

Mnóstwo fanów wciąż nie może pogodzić się z odejściem aktora z uwielbianego show Polsatu. Teraz zastanawiają się, czy zabawny prowadzący miał okazję oglądać ostatni odcinek show z udziałem Macieja Rocka.

Piotr Gąsowski pożegnał się z programem "Twoja twarz brzmi znajomo"

Wielu fanów wciąż nie może pogodzić się z nagłym i niespodziewanym odejściem Piotra Gąsowskiego z programu “Twoja twarz brzmi znajomo”. Kilka miesięcy temu Katarzyna Skrzynecka poinformowała o zakończeniu swojej współpracy ze stacją Polsat. Solidarnie ze swoją dobrą koleżanką z kultowym show pożegnał się występujący w duecie z Maciejem Dowborem Piotr Gąsowski. 

Pomimo faktu, że większość fanów nie wyobrażała sobie kontynuacji formatu bez zabawnego prezentera, stacja Polsat szybko znalazła zastępstwo, a u boku drugiego gospodarza pojawił się Maciej Rock. I choć wielu widzów chwali debiutanta za jego występ w pierwszym odcinku, nie da się ukryć, że luka po dotychczasowym prowadzącym wciąż jest bardzo mocno odczuwalna.

Chłopaki do wzięcia

Henio z "Chłopaków do wzięcia" powiedział o zdradzie. Słowa gruchnęły, jak grom. Marysia od razu zareagowała

CZYTAJ DALEJ

Czy Piotr Gąsowski udzielał rad Maciejowi Rockowi przed programem "Twoja twarz brzmi znajomo"?

Teraz postanowiliśmy zapytać uwielbianego przez fanów prezentera o to, czy miał okazję oglądać najnowszy odcinek show Polsatu. Wiele osób jest ciekawych tego, jak na nową odsłonę programu zareagował sam Piotr Gąsowski, który przecież zna ten format od podszewki. 

Okazało się, że aktor nie miał możliwości zobaczyć pierwszego odcinka nowego sezonu z powodu swoich obowiązków zawodowych. Co więcej, nie miał okazji porozmawiać z nowym duetem prowadzących, ale też nie czuł potrzeby udzielania im żadnych wskazówek.

-Nie rozmawiałem ani z Dowbim, ani z Maćkiem Rockiem. Nie dawałem im żadnych rad. Nie oglądałem, gdyż w tym czasie pracowałem. Nawet jakbym oglądał… nie skomentowałbym tego publicznie, gdyż uważałbym to za nietetyczne zawodowo. Na pewno mogę natomiast publicznie stwierdzić, iż bardzo kibicuję wszystkim tym, którzy w programie pozostali oraz uczestnikom! - zdradził w rozmowie z naszym portalem Piotr Gąsowski.

Jak Piotr Gąsowski zareagował na nowy odcinek show?

Dodatkowo prezenter zdradził, że wciąż żywi ciepłe uczucia do swojego dotychczasowego miejsca pracy i z tego powodu nie byłby w stanie obiektywnie spojrzeć na niego z perspektywy telewidza.  Skromnie wyznał również, że nie chce analizować show i wypowiadać się na temat popisów nowych gospodarzy. 

-Zbyt bliski jest mi ten program, żeby było mnie stać na obiektywność. Zbyt ten program kocham, aby go analizować po moim odejściu. To byłoby niepotrzebne „mądrzenie się”. Od komentowania powinni być widzowie - zaznaczył w rozmowie z portalem Lelum Piotr Gąsowski.

Wygląda na to, że aktor wciąż bardzo kocha ten program, którego czuje się współtwórcą i w którym nie tylko bawił widzów do łez, ale też zdarzało mu się wywoływać łzy wzruszenia.

świeca

Nie żyje Benedykt Radecki. W zespole Dżamble grał z Andrzejem Zauchą

CZYTAJ DALEJ
Jerzy Stuhr

Jerzy Stuhr skomentował wyrok sądu. Te słowa wywołają burzę, padły naprawdę

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Piotr GąsowskiTwoja twarz brzmi znajomo

Podobne artykuły

Programy

Emilia Korolczuk zerwała się w środku nocy. Niestety, na pomoc było już za późno
Czytaj więcej >

Programy

"Przerażające", przywrócono nieżyjących aktorów "Kiepskich", nie wszyscy są zadowoleni. Co się w ogóle dzieje?
Czytaj więcej >

Programy

Jessica z "Rolnika" rozstała się z partnerem. Gdy wyszła od fryzjera ludzie zdębieli
Czytaj więcej >

Programy

Fani na widok gwiazdy "Sanatorium miłości" szerzej otwierają oczy. Wygląda arcypięknie
Czytaj więcej >

Programy

"Chłopaki do wzięcia": niepojęte, co Rafał odkrył o Joli, rzucił ją bez wahania
Czytaj więcej >

Programy

"The Voice Kids": zgotowali jej piekło po udziale w programie. Teraz zdecydowała się zabrać głos
Czytaj więcej >
Martyna Pałka

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]