Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Piotr Gąsowski pokazał przepiękną córkę i przekazał radosne wieści. Jego rodzina jest ogromna
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 04.06.2023 19:33

Piotr Gąsowski pokazał przepiękną córkę i przekazał radosne wieści. Jego rodzina jest ogromna

Piotr Gąsowski
fot. KAPiF, instagram.com/piotr.gasowski.official

Piotr Gąsowski ma aż dwa powody, by świętować. Na swoich mediach społecznościowych opublikował urocze kadry wprost z rodzinnego przyjęcia. Jego córka właśnie skończyła 16 lat. Wielu fanów aktora pamięta chwile, gdy jego córka Julia dopiero co przyszła na świat. Nie dowierzają, że czas tak szybko płynie. 

Córka Piotra Gąsowskiego i Anny Głogowskiej świętowała 16 urodziny

Córka Piotra Gąsowskiego przyszła na świat w 2007 roku. Jest owocem związku aktora z o 14 lat młodszą Anną Głogowską, tancerką. Para poznała się w 2005 roku na planie “Tańca z gwiazdami”. Między nimi od razu zaiskrzyło, a ich związek budził wielkie poruszenie wśród Polaków. 

Związek Piotra Gąsowskiego i Anny Głogowskiej zakończył się po 11 latach. Mimo rozstania para zachowuje ze sobą bardzo dobre stosunki. Dzielą się obowiązkami i wspólnie wychowują swoją córkę Julię. Okazuje się, że dziewczyna dopiero co świętowała 16 urodziny! Aktor podzielił się zdjęciami z hucznie obchodzonego na jej cześć przyjęcia.

Martyna Kupczyk nie wytrzymała, nie mogła już milczeć o Elżbiecie Romanowskiej. Ujawniła jej prawdziwe oblicze

Piotr Gąsowski świętuje urodziny córki w gronie rodziny

Córka Piotra Gąsowskiego właśnie skończyła 16 lat. Mimo młodego wieku Julia powoli idzie w ślady znanego ojca. Kilkukrotnie próbowała już swoich sił w dubbingu, m.in. użyczyła swojego głosu w polskiej wersji językowej bajki “To nie wypanda”. 

Dumny tata, chcąc pochwalić się córką, dodał kadry z rodzinnej imprezy na swoje media społecznościowe. Widać na nim przebieg urodzin w gronie licznej rodziny. Julia chętnie pozuje z najbliższymi i uśmiecha się do obiektywu. Na zdjęciach można zauważyć, jak bardzo odzwierciedla wyglądem rodziców.

– Dzisiaj są 16 urodziny mojej córeczki Julci! Kochanie… Ty wiesz! Jesteś naszym skarbem! Kochamy Cię bardzo! Tak się składa, że dzisiaj są urodziny przyjaciela naszej rodziny, Darka! A Rodzina jest duża! Przyjacielu! Jak to dobrze, że Ciebie mamy! Żyjcie pięknie i długo! 100 lat!!! – napisał Piotr Gąsowski w opisie posta.

Fani przekazywali najlepsze życzenia dla córki Piotra Gąsowskiego

Piotra Gąsowskiego na Instagramie obserwuje ponad 100 tys. osób. Fani chętnie reagują na upubliczniane przez aktora treści. Tak było i tym razem — internauci składali Julii w komentarzach najlepsze życzenia. Nie dowierzali również, jak to się stało, że 16 lat minęło tak prędko.

Julka z taką ekipą i wsparciem masz już ogromne szczęście... Spełniaj marzenia – czytamy pod postem.

– Piękną Rodzinę tworzycie! Bez wątpienia! – pisała internautka.

– 16?? Ale jak to? Przecież pani Ania dopiero w ciąży była... - dziwili się fani.