Rozrywka.Lelum.pl

Fot. KAPiF

Piotr Gąsowski rzadko wspomina o ojcu. Teraz zrobił wyjątek, ich relacja jest naprawdę wyjątkowa

23 Marca 2023

Autor tekstu:

Katarzyna Derda

Piotr Gąsowski jest bardzo aktywny w swoich mediach społecznościowych, jednak o rodzinie nie pisze zbyt często, chroniąc jej prywatność. Dziś zrobił wyjątek z powodu wspaniałej okazji. Jego tata obchodzi bowiem 90 urodziny! Gwiazdor zdał szczegółową relację z obchodów tego święta.

Fani Piotra dobrze wiedzą, jak bardzo zżyty jest on ze swoimi bliskimi. W wywiadach nie szczędzi on ciepłych słów na temat rodziców i dzieci. Dziś świętowało razem kilka pokoleń rodu Gąsowskich oraz ich przyjaciele.

Piotr Gąsowski: rodzice

Prezenter urodził się w 1964 roku w Mielcu w rodzinie z akademickimi korzeniami. Jego ojciec, Włodzimierz Gąsowski, był pracownikiem naukowym Wydziału Inżynierii Lądowej i Transportu Politechniki Poznańskiej. Z kolei mama, pochodząca z Rosji malarka Nina Gąsowska, była absolwentką moskiewskiej Akademii Sztuk Pięknych.

W 2018 roku rodzina niestety musiała pożegnać Ninę, która zmarła w wieku 85 lat. Bliskość z ojcem jest więc teraz dla Piotra, jego brata Igora oraz syna jeszcze ważniejsza. Na Instagramie pojawił się z tej okazji długi, wzruszający i ciepły wpis.

Adam Bronikowski

Nie żyje Adam Bronikowski. "Ukochany Tata, wybitny dziennikarz telewizyjny, erudyta"

CZYTAJ DALEJ

Piotr Gąsowski świętuje 90. urodziny taty

Proszę Państwa! Z wielką dumą mam zaszczyt i radość ogłosić, iż mój Tata, Włodek Gąsowski, kończy dzisiaj 90 lat! Nie ma tutaj miejsca, aby opisywać całe jego ciekawe i długie życie. Jest to natomiast miejsce, aby Tacie za to, co dla nas zrobił, po prostu najpiękniej podziękować! – zaczął swój wpis Piotr.

„Jesteś, Tatusiu, dla naszej Wielkiej Rodziny jej głową, a od kiedy odeszła nasza wspaniała Mamusia i Babcia a Twoja ukochana Żona Nina, również jej szyją! Jesteśmy szczęśliwi, że Ciebie mamy, jesteśmy z Ciebie dumni i jesteśmy Ci wdzięczni, że tyle nam dałeś! Zawsze czuliśmy, że nas kochasz i nie wstydziłeś się tego nam mówić! Uwierz mi Tatusiu, to jest i było niezwykle rzadkie wśród naszych rówieśników, a takie nam wszystkim potrzebne!” pisze dalej wzruszony prezenter.

Gąsowski dziękuje ojcu za to, że zawsze był po ich stronie, nawret pomimo pokoleniowych różnic zdań. Zawsze czuli, że mogą na niego liczyć, bo był nie tylko ich tatą czy dziadkiem, ale też przyjacielem. „Niełatwo jest być, w dzisiejszych czasach takim bezdyskusyjnym autorytetem dla swoich wnuków, a Ty jesteś!” dodaje Piotr.

Piotr Gąsowski zwrócił się do ojca: "Nadal traktujesz nas jak dzieci"

Oczywiście we wpisie aktora nie mogło zabraknąć humoru. „Dziękujemy Ci z moim Bratem Igorem za to, iż nadal traktujesz nas jak dzieci, tak jakbyś czasem nie zauważał, iż mamy już w granicach 60-tki! I to też jest takie bardzo kochane i wzruszające, chociaż czasem jesteśmy tym zniecierpliwieni! Jak to dzieci!” żartował  Piotr.

Wpis spotkał się z entuzjastycznym odzewem. Magda Steczkowska dołączyła do życzeń, pisząc „To 200 lat dla Szanownego Pana Włodka”. „Wszystkiego, co najlepsze i zdrowia dla Pana Włodka” wtórował jej Rafał Maserak.

To nie pierwszy raz, kiedy Piotr podkreśla, jak ważny jest dla niego ojciec. Równie wzruszający wpis pojawił się już kilka lat temu. Energiczny senior pojawiał się też z synem i wnukiem na wydarzeniach publicznych: w 2019 roku zabrali go na premierę „Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus”.

Zobacz zdjęcia:

Piotr Gąsowski
Piotr Gąsowski, fot. KAPiF
Piotr Gąsowski
Piotr Gąsowski z ojcem, fot. KAPiF
Piotr Gąsowski
Piotr Gąsowski z ojcem i synem, fot. KAPiF
Magda Narożna

„Jaka chudzina”. Co się stało z Magdą Narożną? Ludzie jej nie poznają po drastycznej przemianie

CZYTAJ DALEJ
Dawid Kubacki

Wiadomo, gdzie teraz przebywa Marta Kubacka. Żona Dawida Kubackiego jest pod opieką najlepszych lekarzy

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Nowości

Polsat SuperHit: Dawid Kwiatkowski nagle zbiegł ze sceny i wpadł prosto w jej objęcia. Polały się łzy
Czytaj więcej >

Nowości

Cichopek i Kurzajewski nie wytrzymali, nagły wybuch uczuć przed kamerami. W ogóle się nie krępowali
Czytaj więcej >

Nowości

Burza w mediach po tym, jak potraktowano Dowbor. Prezenterka zabrała głos, wymowna wiadomość dla stacji
Czytaj więcej >

Nowości

Tylko u nas: Martyna Kaczmarek o świadomej bezdzietności. "Każda decyzja zasługuje na zrozumienie"
Czytaj więcej >

Nowości

Marta Kaczyńska wspomina nieżyjącą mamę. Serce pęka, o tej fotografii nie wiedział prawie nikt
Czytaj więcej >

Nowości

Niepokojący komunikat Smaszcz w Dzień Matki. Pisze o śmierci, boi się o swoje dzieci
Czytaj więcej >
Katarzyna Derda

Filmoznawczyni, redaktorka, fotografka. Wielbicielka mediów wizualnych, śledząca z uwagą nowinki ze świata kina i seriali.
Chcesz się ze mną skontaktować?
Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]