Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Ludzie drwili z niej i nazywali pitbullem. Przeszła operację plastyczną i uciszyła hejterów
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 01.11.2019 17:12

Ludzie drwili z niej i nazywali pitbullem. Przeszła operację plastyczną i uciszyła hejterów

facebook.com Rebecca Hamilton

Pitbull to wspaniały pies, tej dziewczynie jednak nigdy nie będzie kojarzył się przyjemnie. Przez całe swoje życie była wyśmiewana, a wszystko przez nietypową budowę jej żuchwy. Ludzie odkąd była dzieckiem drwili z niej i nazywali pitbullem. Przeszła operację, która zmieniła jej życie.

Młoda dziewczyna wstydziła się wychodzić z domu przez to, jak wyglądała. Przez jej wyjątkowo zbudowaną szczękę, ludzie całe życie wołali za nią pitbull. Nie mogła dłużej tego znieść – czuła się ze sobą fatalnie. Przeszła więc operację plastyczną i uciszyła hejterów raz na zawsze.

Dziewczyna – pitbull

Rebecca Hamilton już odkąd była małą dziewczynką musiała przyzwyczaić się do wyzwisk kierowanych w jej stronę. Dzieci nazywały ją pitbullem i wytykały palcami. Dziewczyna musiała znosić nie tylko codzienne obelgi, ale i wiele innych nieprzyjemności płynących z budowy jej żuchwy i zębów.

Urodziła się z krzywizną szczęki, która uniemożliwiała jej nawet swobodne jedzenie. Ból przeszkadzał jej w codziennym życiu, a oprócz tego cieżko było jej patrzeć na siebie w lustrze. Drwiny ze strony kolegów skutecznie odebrały jej pewność siebie. Pewnego dnie zdecydowała się więc na operację.

pitbull

Zanim przeszła operację, wszyscy z niej szydzili.

Operacja plastyczna zmieniła jej życie

Rebecca mogła liczyć na wsparcie swojego chłopaka, który zawsze był przy niej i pomagał w ciężkich chwilach. Zdecydowała się na operację plastyczną, która, choć bolesna, miała zmienić jej życie na lepsze. Lekarze przesunęli jej górną szczękę o 7mm do przodu, a dolną 8 mm do tyłu, by wyrównać ich poziom. Zabieg trwał 4 godziny i był bardzo bolesny.

Dziewczyna przekonała się jednak, że ból był wart efektu. Po rekonwalescencji mogła się cieszyć zupełnie nowym uśmiechem, a przede wszystkim życiem bez bólu! Wystarczy spojrzeć, jak Rebecca promienieje po operacji!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pitbull

Żuchwa Rebecci sprawiała, że wszyscy wołali za nią pitbull.

pitbull

Jej chłopak wspierał ją przez cały czas.

pitbull

Dziś dziewczyna może cieszyć się naprawdę pięknym uśmiechem i pełnią życia!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Początek 2020 roku uderzy po kieszeni. Ceny kluczowych towarów wystrzelą
  2. 18-latka poszła do ginekologa. Podczas badania usłyszała od lekarza coś niewybaczalnego
  3. Corgi podszedł do nieznajomego mężczyzny na lotnisku. Właścicielka z trudem powstrzymała łzy
  4. 62-letnia aktorka pokazała się w bikini. Miała ważny powód
  5. Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki
  6. Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O swojej nieuleczalnej chorobie Karolina Szostak dowiedziała się za późno

źródło: webniusy.com