Rozrywka.Lelum.pl

facebook.pl

Pitbull Ostatni Pies hitem? Pierwsze wyniki oglądalności są zaskoczeniem

21 Marca 2018

Autor tekstu:

Robert Głowacki

Pitbull Ostatni Pies z Marcinem Dorocińskim i Dodą w rolach głównych obejrzało w pierwszy weekend około 350 tysięcy osób. To najlepszy wynik otwarcia, jeżeli chodzi o filmy Władysława Pasikowskiego.

Pitbull Ostatni Pies z Marcinem Dorocińskim i Dodą w rolach głównych obejrzało w pierwszy weekend około 350 tysięcy osób. To najlepszy wynik otwarcia, jeżeli chodzi o filmy Władysława Pasikowskiego.

Film w pierwsze dni wyświetlania obejrzało więcej osób niż część trylogii z 2015 roku „Pitbull Nowe Porządki” (220 tysięcy). Władysławowi Pasikowskiemu nie udało się, jednak pobić rekordu Patryka Vegi z filmem „Kobiety Mafii” (684 tysiące).

Co ciekawe „Pitbull Ostatni Pies”, jak i „Kobiety Mafii” to dwa filmy o podobnej tematyce, które pojawiły się w kinach w dość krótkim odstępie czasu. Przypuszczamy, że to celowy zabieg Patryka Vegi, który chciał wcześniej pokazać publiczności swój film, szczególnie że to on był odpowiedzialny za scenariusz i reżyserię poprzednich Pitbulli.

Krytycy filmowi oceniają

Krytycy filmowi i recenzenci są nieco innego zdania niż widzowie. Uznają film Pasikowskiego, za lepszy i bardziej zaskakujący od tego, co serwuje widzom Patryk Vega. Jeżeli chodzi o aktorów najlepsze recenzje zbiera obsadzony w roli kultowego „DesperoMarcin Dorociński. Nie jest to jednak zaskoczeniem, bo Dorociński to aktor z talentem większym niż nie jeden aktor z Hollywood.

Zaskoczeniem okazała się obsadzona w roli szefowej mafii – „Mira” grana przez Dodę. Artystka, która nie chce nazywać się aktorką zebrała bardzo dużo pozytywnych opinii.

– „Na samym początku nie jest przekonująca, widać brak doświadczenia aktorskiego. W drugiej połowie jej postać jest już kimś zupełnie innym i…idealnie pasuje do scenicznego oraz medialnego wizerunku Rabczewskiej. Grana przez nią Mira jest pewna siebie, bezwzględna i bezczelna – czyli dokładnie taka jak artystka znana pod pseudonimem Doda. I wiecie co? Wypadła bardzo dobrze, momentami świetnie” – podaje w swojej recenzji serwis antyweb.pl

Widzieliście już nowego Pitbulla z Dorocińskim i Dodą?

ZOBACZ TEŻ:
  1. Britney Spears nową twarzą kampanii prestiżowej marki odzieżowej
  2. Oliwia Bieniuk mogła dostać FORTUNĘ. Nie zobaczy ani grosza przez swojego ojca
  3. Najmodniejsze buty sezonu wiosna/lato 2018. Wiemy, co warto kupić

źródło: wirtualnemedia.pl

 

Tagi:

Podobne artykuły

Programy

„Ciekawe czy telewizja zna całą prawdę o Żaklinie”. Uczestniczka „Nasz nowy dom” prześwietlona przez widzów
Czytaj więcej >

Programy

Krzysztof Ibisz w kolejnym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zmierzy się z legendą. Znowu ułatwią mu zadanie?
Czytaj więcej >

Programy

Andrzej z "Sanatorium miłości" jak gwiazda rocka na salonach, ubyło mu 20 lat? Niesłychane, jak teraz wygląda
Czytaj więcej >

Programy

"To był prawdziwy koszmar". Uczestniczka programu "Totalne remonty Szelągowskiej" ujawniła, co przeżyła podczas nagrywania odcinka
Czytaj więcej >

Programy

Zachowanie uczestnika "Milionerów" rozwścieczyło widzów. "Takie głąby są sędziami"
Czytaj więcej >

Programy

Jarek Mergner z "Chłopaków do wzięcia" wziął się za siebie. Ma mocną zasadę "Facet musi być..."
Czytaj więcej >
Robert Głowacki

Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]