Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Po 10 latach leczenia zaszła w ciążę. 4 dni później wyszło na jaw, że lekarz popełnił koszmarny błąd
Martyna Pałka
Martyna Pałka 10.01.2023 05:00

Po 10 latach leczenia zaszła w ciążę. 4 dni później wyszło na jaw, że lekarz popełnił koszmarny błąd

kobieta
fot. pexels.com/Tima Miroshnichenko,

Historia kobiety, która od dziesięciu lat starała się zajść w ciążę, poruszyła cały Internet. Gdy w końcu jej prośby zostały wysłuchane, na jaw wyszła zaskakująca prawda.

Małżeństwo miało już trójkę dzieci, jednak ich wielkim marzeniem było powiększenie rodziny o jeszcze jednego członka. Niestety, starania o maleństwo okazały się trudniejsze, niż mogłoby się wydawać. Po wszystkim kobieta podjęła zaskakującą decyzję.

Kobieta po 10 latach zaszła w ciążę. To, co było potem, zaskoczyło wszystkich

Carolyn Savage i jej mąż marzyli o tym, aby doczekać się czwartej pociechy. Niestety, pomimo faktu, że bez większych problemów kobieta urodziła trójkę dzieci, bardzo ciężko było jej zajść w czwartą ciążę.

Zakochani próbowali już absolutnie wszystkiego, ale dopiero po dziesięciu latach specjalistycznego leczenia Carolyn poddała się zabiegowi in vitro, który zakończył się sukcesem. Kobieta szczęśliwie donosiła ciążę i urodziła zdrowie maleństwo. Nikt wówczas nie spodziewał się, że jej życie obróci się o 180 stopni.

Po urodzeniu młoda mama podjęła zaskakującą decyzję

Kilka dni po radosnej nowinie o pomyślnym przebiegu zabiegu in vitro para otrzymała szokujące wieści. Lekarz podczas rozmowy telefonicznej wyznał, że niestety zarodki zostały przydzielone omyłkowe i teraz Carolyn nosi nie swoje dziecko.

Młoda mama miała czas, aby podjąć odpowiednią decyzję – zachować upragnione maleństwo lub oddać je biologicznym rodzicom. W tym samym czasie embrion Carolyn otrzymała inna kobieta, ale niestety nie udało mu się zagnieździć.

Ciężarna kobieta zdecydowała, że odda swoją pociechę biologicznym rodzicom. Chłopiec o imieniu Logan przyszedł na świat cztery tygodnie przed terminem poprzez cesarskie cięcie. Zaledwie pół godziny po urodzeniu Carolyn pożegnała synka i oddała go parze z Detroit.

On jest ich synem, ale zawsze będzie moim dzieckiem – wyznała poruszona kobieta.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
    3. Nie żyje 10-letni chłopiec. Cała Polska wstrzymywała oddech, kiedy doszło do tragedii

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie!  Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

 

Tagi: ciąża