Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Pogrzeb członka zespołu Bajm. Niesłychane, co zrobiła Beata Kozidrak, mało kto się tego spodziewał
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 12.10.2023 09:11

Pogrzeb członka zespołu Bajm. Niesłychane, co zrobiła Beata Kozidrak, mało kto się tego spodziewał

Takie sceny na pogrzebie członka zespołu Bajm. Niesłychane, co zrobiła Beata Kozidrak, nikt tego nie przewidział, fot. KAPiF
Takie sceny na pogrzebie członka zespołu Bajm. Niesłychane, co zrobiła Beata Kozidrak, nikt tego nie przewidział, fot. KAPiF

Na początku października media obiegła wiadomość o śmierci Andrzeja Koziary – dziennikarza, muzyka i byłego członka zespołu Bajm. 11 października odbyło się ostatnie pożegnanie mężczyzny.

Beata Kozidrak pożegnała byłego współpracownika grupy Bajm

Andrzej Koziara był związany z grupą Bajm na początku jej działalności. Muzyk grał w popularnym dziś zespole na instrumentach perkusyjnych. To on był współtwórcą ponadczasowego hitu „Piechotą do lata”. Członkowie zespołu Beaty Kozidrak pożegnali dawnego współpracownika za pośrednictwem mediów społecznościowych:

Chcielibyśmy przekazać Wam smutną wiadomość. W dniu wczorajszym odszedł Andrzej Koziara, który współpracował z nami w latach 1978-1981. Grał na instrumentach perkusyjnych. Wyrazy szczerego współczucia dla Rodziny.

Beata Kozidrak półleżała na scenie, neonowy kostium odsłonił całe nogi. Nagranie z koncertu podbija media

Kim był były współpracownik grupy Bajm?

Andrzej Koziara zmarł 5 października w szpitalu. Dokładna przyczyna jego śmierci nie została podana do wiadomości publicznej. Mężczyzna miał 66 lat. 

Przez trzy lata współpracował z zespołem Bajm, gdy ten był na początku swojej kariery. Poza tym zmarły był dziennikarzem i fotografem. W czasie swojej kariery współpracował między innymi z takimi tytułami jak  „National Geographic Polska”, gdzie pełnił rolę wicenaczelnego czy czasopismami „Tropami Discovery Chanel” i „Pryzmat”. W przeszłości był także korespondentem wojennym w byłej Jugosławii i na Kaukazie.

11 października odbył się pogrzeb byłego członka zespołu Bajm

11 października w Lublinie odbył się pogrzeb Andrzeja Koziary. Jak donosi portal „Show News”, w ceremonii uczestniczyła rodzina zmarłego, przyjaciele, pracownicy i dyrektor TVP3. Na wydarzeniu pojawił się także Andrzej Grądkiewicz, który reprezentował zespół Bajm. 

Na pogrzebie nawet na chwilę nie pojawiła się jednak Beata Kozidrak ani Andrzej Pietras, którzy ograniczyli się jedynie do pożegnalnego wpisu opublikowanego po śmierci Andrzeja Koziary w mediach społecznościowych zespołu. 

Zaczęły młodnieć z dnia na dzień. Wiele Polek już wdrożyło 3 zasady i nie poznaje się w lustrze 

Źródło: Show News