Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Dziś Polaków czeka ogromna zmiana. W całym kraju zaskoczenie
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 23.08.2020 10:32

Dziś Polaków czeka ogromna zmiana. W całym kraju zaskoczenie

obostrzenia
fot. lelum.pl

Polacy od wielu tygodni oczekiwali takiej zmiany, która w końcu ma dzisiaj nadejść. Z pewnością zdania na ten temat są podzielone, ale wielu miało już dosyć. Wiele osób będzie mogło nareszcie odpocząć.

Polacy na pewno oczekiwali takiej zmiany. Większość naszych rodaków miała już dosyć. Na szczęście dzisiaj wszystko ulegnie zmianie, wielu będzie bardzo zadowolonych z tego, co ma nadejść i w końcu będą mogli odetchnąć z ulgą.

Polacy potrzebowali takiej zmiany

Jak informuje nas polsatnews.pl po długotrwałej fali upałów do Polski w końcu napłynie masa zimnego powietrza znad Atlantyku. Druga połowa weekendu przyniesie przyjemną ulgę od gorąca, duchoty i żaru. Temperatury w całym kraju nie przekroczą 25 stopni Celsjusza. Wczorajsze burze przyniosły dla kraju ochłodzenie.

Po wczorajszym załamaniu pogody dzisiaj w całym kraju ma się rozpogadzać i przejaśniać. Prognozowane są jeszcze opady we wschodnich i południowo-wschodnich częściach kraju, gdzie może nawet lekko zagrzmieć. Natomiast intensyfikacja tych zjawisk nie będzie miała tak dużej skali jak w sobotę i miejmy nadzieję, nie przyniesie tak ogromnych zniszczeń jak na Śląsku.

  1. Trwa walka o życie. Na miejscu działa policja i służby ratunkowe. Dramat w Polsce
  2. Kobieta usłyszała dziwny dźwięk, gdy prowadziła auto. Okazało się, że był objawem bardzo niebezpiecznej choroby

Szczegółowa prognoza na niedzielę

Fala upałów całkowicie odsunie się na wschód. Temperatury mocno się obniżą, najchłodniej ma być nad morzem, tam termometry pokażą zaledwie 22-23 kreski powyżej zera. Niezbyt silny wiatr w porywach będzie osiągał 40-50 km/h.

Dobra informacja dla osób wrażliwych na zmiany ciśnienia. To ma nieco się poprawić, nadal jednak pozostanie lekko zawyżone i wyniesie około 1011-1015 hPa. W zależności od regionu kraju może się nieco różnić. Niekorzystny biomet będzie się utrzymywał we wschodnich i południowo-wschodnich częściach kraju z uwagi na występujące opady deszczu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

polacy

Polacy w końcu doczekali się ochłodzenia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. TVP przekazało tragiczne informacje. Niestety, nie żyje
  2. Gwiazdorzy zostali wyrzuceni z kultowego show grupy TVN przez kontrowersje? Nie zobaczymy ich na antenie w najbliższym czasie
  3. Aleksandra Kwaśniewska wdzięczy się nad wodą. Fani oniemieli na jej widok w bikini „Jaka fajna foczka”
  4. Kobieta znalazła rachunek sprzed trzech lat. Kiedy go porównała z obecnymi cenami, aż osłupiała
  5. Wielki szum wokół Małgorzaty Foremniak. W sieci pojawiła się fala przedziwnych zdjęć, co się z nią dzieje?
  6. Dla jednych wspaniały przysmak, dla innych najgorsze wspomnienie dzieciństwa. Zupa owocowa z makaronem jest wyborem nie tylko dla dzieci

Źródło: polsatnews.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Tagi: pogoda polsat