Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Wszyscy Polacy dostaną dziś identycznego, ostrzegawczego SMS-a. Znamy jego treść
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 29.06.2020 13:29

Wszyscy Polacy dostaną dziś identycznego, ostrzegawczego SMS-a. Znamy jego treść

BENEDYKT XVI
fot. Lelum

Wszyscy Polacy dostaną dziś takiego samego SMS-a. Niestety, nie mamy dobrych wieści, ulewy i obfite deszcze nie ustąpią w najbliższym czasie. Treść wiadomości wskazuje na możliwość bardzo opadów, które mogą w konsekwencji doprowadzić do podtopień.

Polacy dostaną dziś identycznego SMS-a, którego treść niestety nie napawa optymizmem. Wiadomość, która została rozesłana do wszystkich mieszkańców Polski, dotyczy prognozowanych opadów, które będą miały miejsce już dziś, a także w nocy. Musimy przygotować się na kolejne załamanie pogody.

Wszyscy Polacy dostaną takiego samego SMS-a

W ostatnim czasie pogoda nas nie rozpieszcza, a wręcz przeciwnie musimy mierzyć się z prawdziwym kataklizmem. Synoptycy wciąż przekazują nam dramatyczne informacje dotyczące pogody. Ulewy i deszcze nie opuszczą nas jeszcze przez jakiś czas. Kolejne dni także, nie będą różnić się od ostatnich. W związku z tym wszyscy Polacy dostaną dziś identycznego SMS-a.

Treść wiadomości:

Uwaga! Dziś (29.06) oraz w nocy ulewny deszcz i burze z silnym wiatrem. Przygotuj się na podtopienia. Stosuj się do poleceń służb.

Ulewne deszcze wciąż nie ustępują

W wielu miejscach w Polsce ulewne deszcze były przyczyną katastrofalnych skutków. Całe miasta zostały zalane, co w konsekwencji spowodowało olbrzymie straty. W ostatnim czasie jedną z miejscowości, która ucierpiała najbardziej były Hadle Szklarskie. Przez polską wieś przeszło prawdziwe tsunami.

Dlatego też w momencie kiedy dostajemy ostrzegawczego SMS-a, dostosujmy się do rekomendowanych zaleceń, aby zminimalizować skutki nagłych opadów. Miejmy nadzieję, że sytuacja pogodowa w Polsce już wkrótce wróci do normy.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

polacy

Wszyscy Polacy dostaną dziś identycznego SMS-a.

ZOBACZ TEŻ:

  1. 5 oznak, że on ci się zaraz oświadczy. Wszyscy zakochani mężczyźni robią jedną rzecz
  2. Zwrócili rowerzyście uwagę, nie mogli przewidzieć reakcji. Wstrząsające nagranie, mężczyzny poszukuje policja
  3. Kobieta chciała ośmieszyć baristę, bo nie chciał sprzedać jej kawy. Chłopak nie mógł przewidzieć, co zobaczy kolejnego dnia w internecie
  4. Zwrócili rowerzyście uwagę, nie mogli przewidzieć reakcji. Wstrząsające nagranie, mężczyzny poszukuje policja
  5. Tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje Zofia Karpiel-Bułecka

Tagi: polacy sms