Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Nie żyje gwiazda Polsatu. Wstrząsająca informacja o śmierci
Karol Osiński
Karol Osiński 05.11.2020 08:17

Nie żyje gwiazda Polsatu. Wstrząsająca informacja o śmierci

Jolanta Lothe
David Tomaseti / Unsplash

– Nie żyje Karol Fijołek, inicjator organizacji pikniku charytatywnego w Wiśle, którego podjęliśmy się przy współpracy z wieloma osobami w ubiegłym roku. Wcześniej brał udział we współorganizowanym przez nas pikniku charytatywnym w Międzybrodziu Bialskim. Poznała go również grupa MovieWier, której opowiedział o swoim udziale w programie Hell’s Kitchen – czytamy.

Jednak z gwiazd stacji Polsat nie żyję. Tę wstrząsającą informację podała fundacja, do której należał przez lata. Stacja pożegnała go w niezwykły sposób.

Polsat: nie żyje gwiazda stacji. Uwielbiany, ceniony i niezwykły człowiek odszedł od nas. Znajomi i przyjaciele z fundacji żegnają swojego wieloletniego towarzysza, który przez długi czas zmagał się z bardzo poważną chorobą.

Kucharz przez długi okres czasu należał do pochodzącej z Wielunia fundacji Młodzi Propagują Sztukę, która zajmuje się m.in. wspieraniem inicjatyw oddolnych, działaniem poprzez projekty, organizacją wyjazdów edukacyjnych, czy promocją tańca i teatru. Na oficjalnym Facebooku fundacji pojawił się wpis o śmierci Karola:

Nie żyje uczestnik programu stacji telewizyjnej Polsat

Portal plejada.pl informuje, że Karol Fijołek przez wiele lat chorował na cukrzycę typu II, czyli chorobę metaboliczną charakteryzującą się wysokim stężeniem glukozy we krwi oraz odpornością na insulinę, a także względnym niedoborem insuliny.

Nie żyje uczestnik czwartej edycji programu Hell’s Kitchen- Karol Fijołek. W sieci pojawiła się informacja o śmierci kucharza, który przez lata miał zmagać się z poważną chorobą. Ta wstrząsająca wiadomość bardzo szybko obiegła media społecznościowe. Znajomi z programu pożegnali swojego kolegę.

  1. Kiedy całkowity lockdown Polski? Adam Niedzielski zabrał głos i podał ważną granicę
  2. Już nie ma odwrotu. Premier właśnie nałożył na Polaków nowe, poważne obostrzenia
  3. Niewiarygodne, kto na pogrzebie Dariusza Gnatowskiego zabrał głos: „Przepraszam za to, co powiem”

Kim był Karol Fijołek?

Karol Fijołek był pochodzącym z Wisły kucharzem, gdzie pracował w renomowanej restauracji. Jak podaje portal plejada.pl, wraz z kolegą miał zajmować się tworzeniem menu oraz serwowaniem posiłków dla gości. Zainteresowany był głównie psychologią, a jesienią 2015 roku wziął udział w programie Hell’s Kitchen. Piekielna Kuchnia emitowanym w telewizji Polsat.

Wiadomość o śmierci Karola dotarła już do kilku jego kolegów, z którymi miał przyjemność się spotkać w czwartej edycji programu. Jednym z tych, którzy pożegnali utalentowanego i młodego kucharza, jest Marcin Wodziński. Na Facebooku zamieścił niniejszy wpis:

W tych złych czasach odszedł od nas nasz kolega Karol Fijołek uczestnik IV edycji Hell’s Kitchen. Spoczywaj w spokoju – czytamy. To bardzo ciężka chwila dla wszystkich znajomych i rodziny Karola.

Podczas udziału w programie Karol Fijołek miał okazję wykazać się swoimi nieprzeciętnymi umiejętnościami kuchennymi. Prowadzący program Wojciech Modest Amaro oraz Michał Bryś niejednokrotnie byli pod wielkim wrażeniem talentu Karola, za co zbierał mnóstwo pochwał. Odszedł w wieku 31 lat.

ZOBACZ ZDJĘCIA: