Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Duże zmiany w Polsacie. „Twoja twarz brzmi znajomo” z nową godziną emisji
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 06.02.2021 13:13

Duże zmiany w Polsacie. „Twoja twarz brzmi znajomo” z nową godziną emisji

Twoja twarz brzmi znajomo
fot. instagram.com/twojatwarzbrzmiznajomo

Polsat szykuje dla swoich widzów spore zmiany na antenie. Niektórzy mogą się poczuć niezadowoleni, ponieważ stacja podjęła decyzję ws. programu Twoja twarz brzmi znajomo. Od siedmiu lat show leciało w soboty o godz. 22.00. Wygląda na to, że w końcu przyszedł czas na odświeżenie nieco ramówki.

Portal Pomponik jako pierwszy dowiedział się, że Polsat planuje zmienić godziny emisji programu Twoja twarz brzmi znajomo. Już niedługo muzyczne show będziemy mogli zobaczyć w każdy piątek o godz. 20.00.

Polsat szykuje zmiany na antenie

Twoja twarz brzmi znajomo to program, który pokochali telewidzowie Polsatu. Podczas show liczą się nie tylko talenty wokalne, lecz także aktorskie czy taneczne.

Bardzo często uczestnicy muszą wcielać się w osoby, które wyglądają zupełnie inaczej od nich. Spędzają długie godziny na starannej charakteryzacji, a kiedy w końcu wychodzą na scenę, efekty nierzadko są oszałamiające.

Zmagania uczestników cieszą się dużą popularnością wśród odbiorców. Nic dziwnego, że stacja zapowiedziała już czternastą edycję programu! Będzie ona możliwa do obejrzenia w wiosennej ramówce Polsatu.

Od miesięcy trwały spekulacje na temat ostatecznego składu show. Jednak już wiadomo, kto powalczy o Złotą twarz. W dodatku uczestnicy będą nas raczyć swoimi występami w zmienionych godzinach.

W każdy piątek o godz. 20.00 na scenie zobaczymy i posłuchamy popisów: aktorki Tamary Arciuch, influencerki Mai Hyży, aktorki Anny Marii Siekluckiej czy piosenkarki Magdy Narożnej.

Nie zabraknie również takich aktorów jak: Lesław Żurka, Michał Meyer, Piotr Gawron-Jedlikowski czy Paweł Górala. Macie już swojego faworyta do tytułu najlepszego lub najlepszej?

Polsat: Twoja twarz brzmi znajomo w wiosennej ramówce

Pomimo tego, że emisja programu ulegnie przesunięciu, pewne rzeczy pozostaną niezmienne. Po raz czternasty w programie zobaczymy niezastąpiony już duet prowadzących w składzie Piotra Gąsowskiego i Macieja Dowbora.

Wykonania uczestników oceniać będzie Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski oraz Adam Strycharciuk. Skład jury jest dokładnie taki sam, jak w 13. edycji.

Jego zmiana nastąpiła z powodu śmierci Pawła Królikowskiego, który był obecny w show przez 12 sezonów. Jego miejsce zajął wspomniany już wyżej Adam Strycharciuk.

Pierwszy odcinek najnowszej edycji zawita na ekranach naszych odbiorników już 5 marca. Myślicie, że program będzie tak samo chętnie oglądany w piątki?

Zobacz zdjęcie:

Polsat szykuje zmiany dla widzów. Program Twoja twarz brzmi znajomo od marca będzie emitowany w piątki o godz. 20.00.

Będziecie oglądać?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pomponik.pl