Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Polsat SuperHit Festiwal: Maciej Dowbor zwrócił się ze sceny do swojej mamy. Poruszający gest
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 27.05.2023 09:21

Polsat SuperHit Festiwal: Maciej Dowbor zwrócił się ze sceny do swojej mamy. Poruszający gest

Katarzyna Dowbor, Maciej Dowbor
fot. KAPiF, Pawel Wodzynski/East News

Zwolnienie Katarzyny Dowbor z programu “Nasz Nowy Dom” odbiło się szerokim echem nie tylko wśród jej fanów. W sytuacji, która spotkała prezenterkę, wpiera ją cała rodzina. Jej syn, Maciej Dowbor, skierował w kierunku matki poruszające słowa. Czy to możliwe, by miały drugie dno?

Ruszył festiwal Polsat SuperHit. Jednym z jego głównych prowadzących imprezy jest Maciej Dowbor. Ze sceny przemówił do Katarzyny Dowbor, nic sobie nie robiąc z obecności Edwarda Miszczaka!

Zwolnienie Katarzyny Dowbor wywołało kontrowersje wśród widzów Polsatu

Zwolnienie Katarzyny Dowbor z “Naszego Nowego Domu” po 10 latach współpracy wywołało szok i niedowierzanie wśród fanów programu. Widzowie nie zgadzali się z tym, jak została potraktowana prezenterka, nie wyobrażają sobie również, by ktokolwiek był w stanie ją zastąpić. W tej trudnej sytuacji Katarzyna Dowbor może liczyć na ich wsparcie, tak samo, jak ze strony rodziny.

26 maja rozpoczął się Polsat SuperHit Festiwal, którego prowadzącym został m.in. Maciej Dowbor. I to właśnie jemu przypadł zaszczyt, by wygłosić przemówienie otwierające event. Z okazji Dnia Matki nie omieszkał wspomnieć o Katarzynie Dowbor!

Wyszły na jaw zdumiewające informacje o zaginionym małżeństwie z Warszawy. Dlaczego uciekli?

Polsat SuperHit Festiwal: otwierający wydarzenie Maciej Dowbor zwrócił się do matki

Polsat SuperHit hucznie rozpoczął się 26 maja, w Dzień Matki. Maciej Dowbor zwrócił uwagę na ten fakt w przemówieniu otwierającym festiwal. Kilka wzruszających słów skierował bezpośrednio do Katarzyny Dowbor.

Oczywiście nie zapominamy, że dzisiaj jest Dzień Matki. Wielkie brawa dla wszystkich mam w całej Polsce, na całym świecie. Ja chciałbym także pozdrowić moją mamę powiedział syn zwolnionej z Polsatu Katarzyny Dowbor. Wiesz, że jesteś najlepsza dodał. W przypadku przetasowań, które miały miejsce w stacji telewizyjnej, jego słowa mogły mieć podwójne znaczenie!

Polsat SuperHit Festiwal: Na scenie możemy spodziewać się największych sław estrady

Polsat SuperHit Festiwal to wielkie wydarzenie muzyczne organizowane w Operze Leśnej w Sopocie. Co roku przyciąga rzesze widzów przed telewizory. 26 maja mieliśmy okazję zobaczyć występy takich gwiazd jak m.in. Bajmu, Dody, Dawida Kwiatkowskiego, Agnieszki Chylińskiej, Julii Wieniawy i Smolastego. Podczas koncertów nie zabrakło najwyższych emocji, ale i wzruszeń!

Dzisiejszy wieczór na wielkiej scenie uświetnią za to Maciej Maleńczuk, Edyta Górniak, Michał Szpak i Maryla Rodowicz.