Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Polsat szykuje prawdziwy hit? O czym będzie nowy serial „Zawsze warto”?
Robert Głowacki
Robert Głowacki 23.02.2019 15:55

Polsat szykuje prawdziwy hit? O czym będzie nowy serial „Zawsze warto”?

polsat
fot. instagram.com/@zawszewartopolsat

Polsat od marca pokaże nowy serial. W rolach głównych: Julia Wieniawa, Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska. Produkcja nazywa się: „Zawsze warto”. O czym będzie opowiadał nowy serial Polsatu?

Już od marca będziemy mogli oglądać najnowszy serial telewizji Polsat, Zawsze warto. Produkcja jest bardzo wyczekiwana ze względu na gwiazdorską obsadę. W rolach głównych wystąpią: Julia Wieniawa, Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska. Telewizja Polsat zdecydowała, że nie umieści Zawsze warto w wiosennej ramówce, jak wcześniej planowała. W całości serial najpierw udostępniony zostanie w Ipli. Premiera w telewizji planowana jest dopiero na jesień.

Zawsze warto to nowy serial telewizji Polsat

Już niedługo na antenie telewizji Polsat zadebiutuje nowy serial obyczajowy: „Zawsze warto”. W rolach głównych wystąpią: Julia Wieniawa, Katarzyna Zielińska oraz Weronika Rosati. Wieniawa zagra Adę, Zielińska Dorotę, a Rosati Martę. O produkcji jest głośno, ze względu na gwiazdorską obsadę. Aktorki na bieżąco relacjonowały prace na planie na swoich mediach społecznościowych. W nowej produkcji Polsatu zagrają też m.in. Jacek Knap i Joanna Kuberska. Scenariusz napisała Agnieszka Krakowiak-Kondracka, a reżyserią zajęli się Michał Rogalski i Marta Karwowska.

O czym będzie nowy serial Polsatu?

Zawsze warto to historia trzech kobiet. Każda z nich jest inna, jednak połączy ich wspólna historia. Ich wątki zaczną się przeplatać, a między bohaterkami pojawi się nić sympatii. Jakie są bohaterki i kto się w nie wcieli?

Dorota – Katarzyna Zielińska

Dorota ma 37-letnią matką trójki dzieci, pracuje w banku. Podczas studiów wyszła za mąż za Łukasza, który początkowo obiecywał jej dobrobyt, a stopniowo odbierał jej godność i wolność. To doświadczona życiowo kobieta, która codziennie toczy walkę o lepsze życie dla siebie i swoich dzieci.

Ada – Julia Wieniawa

Ada ma 22 lata, a już jest mężatką. Wzięła ślub jako nastolatka. Jej niedojrzały mąż zniknął, zostawiając ją samą z dzieckiem i setkami tysięcy długów. Dziewczyna chwyta się niemalże każdej pracy, aby zawalczyć o godną przyszłość dla siebie i swoje syna. Często balansuje na granicy prawa, aby przetrwać.

Marta – Weronika Rosati

Marta jest 34-letnią prawniczką. Z pozoru ma wszystko: piękny dom, pieniądze, przystojnego męża. To wszystko już ma, jednak czeka ją wiele rozczarowań, które okażą się niezbędne, aby Marta otworzyła się na nowe.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

polsat

Weronika Rosati zagra 34-letnią prawniczkę. Z pozoru jej bohaterka ma wszystko, jednak będzie na nią czekać pasmo rozczarowań.

polsat

Katarzyna Zielińska zagra Dorotę, kobietę na stanowisku, która musi walczyć o swoją godność, którą przez lata odbierał jej despotyczny mąż.

polsat

Julia Wieniawa wcieli się w Adę, która jest młodą, 22-letnią mamą. Mąż bohaterki w którą wciela się Wieniawa zostawił ją samą z dzieckiem.

polsat

Serial zadebiutuje wiosną na platformie internetowej Ipla.

polsat

W telewizji serial będzie dostępny dopiero jesienią 2019 roku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Doda kończy karierę? Piosenkarka szczerze o odejściu z show-biznesu
  2. Młoda Kora. Gwiazda od zawsze lubiła szokować wyglądem
  3. Zimna wojna nie dostanie Oscara? Bukmacherzy przewidują wynik
  4. Co studiowała Dorota Szelągowska? Wykształcenie gwiazdy zaskoczy jej fanów!

źródła: telemagazyn.pl/tvpolsat.info/press.pl