Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Poród miał przejść bez komplikacji. Gdy lekarze spojrzeli na pępowinę, zamarli
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 06.12.2019 12:45

Poród miał przejść bez komplikacji. Gdy lekarze spojrzeli na pępowinę, zamarli

ciąża
pixabay.com

Poród to niezwykle sterujące przeżycie zarówno dla matki, jak i ojca. To w końcu pierwsze momenty życia ich dziecka na tym świcie, podczas których tak wiele może pójść nie tak. Nie tylko życie najnowszego członka społeczeństwa, ale i kobiety może być podczas nich zagrożone, dlatego taka niespodzianka może zmrozić każdemu krew w żyłach.

Mało kto lubi niespodzianki, chyba że w stu procentach możemy się spodziewać, że będą pozytywne, ale wtedy nie są już takie zupełnie niespodziewane. Jeden moment, w którym nie lubi ich jednak nikt, to z całą pewnością poród. Ten powinien zawsze odbywać się zgodnie z planem.

Poród pełen niespodzianek

To małżeństwo nie spodziewało się, że cokolwiek podczas ciąży będzie jeszcze mogło ich zaskoczyć. Do ostatniego momentu wszystko szkło zgodnie z planem. Żadnych przygód, żadnych niespodzianek, dziecko zapowiadało się zdrowo. Jednak nadszedł poród, i maluszek postanowił zaszokować swoich rodziców.

Wyglądało no to, że wszystko pójdzie zgodnie z przewidywaniami i nowo narodzone dziecko tego użytkownika Reddita nie będzie cierpiało z powodu żadnych schorzeń. Nikt nie spodziewał się go, co miał dopiero przynieść poród. Jednak kiedy wydawało się, że już nic nie może się okazać, zszokowany lekarz zwrócić nagle na siebie uwagę rodziców.

Pępowina w supeł

Chociaż dziecko urodziło się zdrowe, oddychające i szczęśliwe, na jego pępowinie zaciskał się supeł. Lekarz pośpieszył ojca, by czym zrobił temu zdjęcie, na dowód tego, jaki był szczęśliwy. To cud, że jego dziecko przeżyło i warto było mieć na dowód tego jakieś przypomnienie. Na całe szczęście, supeł nie zaciągnął się jeszcze na tyle mocno, by odciąć go od matki.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

poród

To cud, że dziecku nic się nie stało.

poród

Para jest szczęśliwa, że dziecku nic się nie stało.

poród

Ich maluch jest cały i zdrowy.

ZOBACZ TEŻ:

źródła: webniusy.com