Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Kilka minut po porodzie lekarz zorientował się, że popełnił błąd. Mógł się zdobyć tylko na przeprosiny
Martyna Derdak
Martyna Derdak 07.12.2019 14:06

Kilka minut po porodzie lekarz zorientował się, że popełnił błąd. Mógł się zdobyć tylko na przeprosiny

poród
Photo by Christian Bowen on Unsplash

Poród tej kobiety nie wskazywał na to, że coś mogło pójść nie tak. Kiedy lekarz dokładnie obejrzał dziewczynki, okazało się, że jedna z nich nie jest zdrowa. Natychmiast udał się do matki bliźniaczek, by szczerze je za to przeprosić. Kobieta nie potrafiła zrozumieć, skąd biorą się takie słowa lekarza.

Niezależnie od tego, że w ostatnich latach medycyna uległa ogromnej poprawie, wciąż zdarzają się choroby, których nie można uleczyć. Można to zauważyć szczególnie podczas ciąży. Jednak nawet pomimo znacznego postępu medycyny, nie wszystko jesteśmy wykryć wcześniej.

Poród nie wskazywał na to, że coś mogło pójść nie tak

Todd Bailey i jego żona Nicola byli szczęśliwymi rodzicami 4-letniego chłopca. Jak się okazało, ich rodzina wkrótce miała się powiększyć. W pierwszych miesiącach ciąży kobieta jednak zaczęło zastanawiać, dlaczego jej brzuch jest aż tak wielki.

Kiedy rodzina odwiedziła znanego lekarza, okazało się, że będą mieli bliźniaki. Rodzice nie potrafili wyrazić swojego szczęścia słowami. To dwa razy więcej do kochania. Po 33 tygodniach na świat przyszły dwie malutkie dziewczynki: Harper i Quinn. Po oględzinach dziewczynek lekarz stwierdził jednak coś, co go zaniepokoiło.

Złe wieści?

Poród był udany, rodzice więc nie spodziewali się żadnych trudności. Kiedy więc lekarz wszedł do sali ze zmartwioną miną, natychmiast się przerazili. Czy coś było nie tak z ich maleństwami? Mężczyzna zaczął od przeprosin. Przyznał, że nie wykrył tego w trakcie ciąży, chociaż być może powinien i oznajmił rodzicom, że jedna z dziewczynek… cierpi na zespół Downa.

Matce jakby kamień spadł z serca. Oczywiście, każdy rodzic wolałby, żeby jego dziecko było w stu procentach zdrowe i nigdy w życiu nie natykało się na żadne trudności, ale istnieje tyle gorszych diagnoz. Niezależnie od tego, czy zdrowa, czy nie, ich córeczka będzie przez całe życie otoczona miłością.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

poród

Chore czy zdrowe, dzieci powinny być tak samo kochane.

poród

Braciszek uwielbia małe siostry.

poród

Dziewczynki będą miały szczęśliwe życie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lodówkę lub pralkę kup przed nowym rokiem. Potem ostro przepłacisz
  2. Złącz ręce i zwróć uwagę na jeden szczegół. Łączące się linie mówią wszystko o twojej osobowości
  3. Nagrała, co jej narzeczony robi z pitbullem, gdy nie ma jej w domu. Wideo od razu wrzuciła do sieci
  4. Tata zasnął z synkiem w ramionach. Po 2 godzinach dokonał strasznego odkrycia
  5. Anna Przybylska musiała zostawić swojego pierwszego męża. Mało kto wie, o smutnej prawdzie, którą skrywał ich związek

źródła: twojenowinki.pl