Rozrywka.Lelum.pl

fot. tiktok/koziolek65

Poszedł do domu Szczeny z "Chłopaków do wzięcia". Widok wnętrza ściął go z nóg

19 Marca 2023

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Nagranie zamieszczone w mediach wywołało niemałą furorę. Internauta udał się do domu, w którym wraz z matką i rodziną mieszkał Szczena z programu "Chłopaki do wzięcia". Widzowie zapamiętali budynek jeszcze z pierwszych odcinków. Jak wygląda teraz?

Widzowie już na pierwszy rzut oka rozpoznali budynek, który wielokrotnie oglądali na ekranie.  To tam padały najbardziej kultowe kwestie i toczyło się życie Ryszarda. 

"Chłopaki do wzięcia": To tam mieszkał Ryszard "Szczena" Dąbrowski

Niepozorny, długi budynek przy drodze, na tle pól i lasu, na który można natknąć się podczas wycieczki przez Koźniewo Średnie koło Ciechanowa - to właśnie tam poznaliśmy Ryszardą Dąbrowskiego, którego fani zapamiętali, jako “Szczena”. 

Losy i poczynania bohatera programu “Chłopaki do wzięcia” śledziliśmy przez lata. Do historii przeszła scena, w której ekranowy “drań” zabrał rower matce. Skrajne emocje wywoływały nie tylko relacje ze starszą kobietą, ale także partnerką , a i kolejne pobyty w areszcie i za kratkami nie przechodziły w mediach bez echa. 

Obecnie Szczena nie występuje już w programie — próbował swoich sił m.in. w federacji MMA VIP w 2021 roku. Obecnie tabloidy rozmijają się w doniesieniach, gdzie teraz przebywa były “chłopak do wzięcia” . Pewne jest jednak, że już od jakiegoś czasu ikoniczny dom w Koźniewie stoi pusty. 

Sławomir

Kajra w "Pytaniu na śniadanie" zrównała z ziemią najnowszy hit Sławomira. "Zespół się wstydzi tej piosenki"

CZYTAJ DALEJ

Internauta poszedł do domu Szczeny. Widzowie chcieli więcej

Ostatnio na kanał @koziolek65 na TikToku trafiło nagranie, na którym internauci natychmiast wypatrzyli znajomy obiekt. Nie wiadomo, w jakich okolicznościach autor pojawił się obok domu Szczeny — minął go jednak, przejeżdżając drogą, którą kilka lat temu odjechał bohater “Chłopaków do wzięcia”. 

Część osób nie sądziła nawet, że posesję można tak łatwo znaleźć. Na nieświadome niczego “Podobna ta chata” w komentarzach, właściciel kanału z pełną powagą potwierdził, że jest to ten sam dom, który oglądaliśmy w serialu. 

Już na przedstawionym kadrze było widać, że w środku od dawna nikt nie mieszka. Działka grubo zarosła gęstymi krzewami i długą trawą. Zachęceni ożywionymi wspomnieniami fani natychmiast zaczęli prosić o relację z faktycznych odwiedzin. 

"Chłopaki do wzięcia": co się teraz dzieje w domu Szczeny?

Trzeba przyznać, że internauta stanął na wysokości zadania i do domu Szczeny poszedł… w nocy. W świetle latarki opuszczone domostwo stwarzało wręcz upiorne wrażenie. Najbardziej zdumiewające było jednak to, co zwiedzający zastał w środku. 

Meble były na swoich miejscach - choć zakurzone, zniszczone i poprzewracane. Nie zniknęły krzesła, łóżka, naczynia, a nawet ubrania. Co więcej, w środku panował chaos, jakby dzień wcześniej do domu “chłopaka do wzięcia” wpadły służby specjalne w celu przeszukania — wszystkie szafy tkwiły pootwierane, z wylewającą się na podłogę zawartością. 

Na blacie w kuchni wciąż stały słoiki i miski, na sznurku suszył się ręcznik. A jednak, nowiutkie drzwi — jeden z ostatnich śladów działalności Szczeny w domu, były zatarasowane wyrastającym ponad głowę zielskiem. Nie ma wątpliwości, że budynek od dawna nie widział żywej osoby. Trudno uwierzyć, że w środku kilka lat temu roiło się od kamer. 

Szczena Chłopaki do wzięcia (5).jpgSzczena Chłopaki do wzięcia (4).jpgSzczena Chłopaki do wzięcia (6).jpg

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska przyłapana na sobotniej imprezie. Gwiazda DDTVN poza telewizją jest zupełnie inną osobą

CZYTAJ DALEJ
Big Brother, dom Wielkiego Brata

Niepojęte, jak teraz wygląda dom Wielkiego Brata z „Big Brothera”. Z pięknej willi została ruina

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Programy

Emilia Korolczuk zerwała się w środku nocy. Niestety, na pomoc było już za późno
Czytaj więcej >

Programy

"Przerażające", przywrócono nieżyjących aktorów "Kiepskich", nie wszyscy są zadowoleni. Co się w ogóle dzieje?
Czytaj więcej >

Programy

Jessica z "Rolnika" rozstała się z partnerem. Gdy wyszła od fryzjera ludzie zdębieli
Czytaj więcej >

Programy

Fani na widok gwiazdy "Sanatorium miłości" szerzej otwierają oczy. Wygląda arcypięknie
Czytaj więcej >

Programy

"Chłopaki do wzięcia": niepojęte, co Rafał odkrył o Joli, rzucił ją bez wahania
Czytaj więcej >

Programy

"The Voice Kids": zgotowali jej piekło po udziale w programie. Teraz zdecydowała się zabrać głos
Czytaj więcej >
Aleksandra Gadzińska

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]