Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Potrącił kobietę z dzieckiem i uciekł. Okazało się, że zabił swoją żonę i syna
Martyna Cikacz
Martyna Cikacz 04.04.2018 17:57

Potrącił kobietę z dzieckiem i uciekł. Okazało się, że zabił swoją żonę i syna

zabił swoją żonę i syna
screen YouTube.com

Prawdziwa tragedia miała miejsce w Chinach. Mężczyzna spieszył się na kolację ze swoją rodziną. W pośpiechu nie zauważył jadącej na skuterze kobiety z dzieckiem, których potrącił. Nie zatrzymał się, aby udzielić im pomocy i odjechał z miejsca zdarzenia. Z pewnością nie przewidział, że potrącone osoby mogą być jego bliskimi. Jak się później okazało, w wypadku stracił żonę oraz 10-letniego syna. 

Zamieszkujący Chiny mężczyzna o imieniu Wang, nie zachował należytej ostrożności, ani nie dostosował się do obowiązującego na drodze ograniczenia prędkości. Dopuścił się przekroczenia prędkości, aby zdążyć na rodzinną kolację. Kiedy pod jego koła trafił skuter prowadzony przez kobietę wiozącą również dziecko, nie udzielił pomocy i uciekł z miejsca wypadku.

Rodzinna tragedia

Policjanci bardzo szybko odkryli sprawcę wypadku i udali się do jego domu, który znajduje się w Szantung. Mężczyzna był naprawdę zszokowany tym, że funkcjonariusze wiedzieli o wypadku, który miał miejsce. Kiedy powiedziano mu, że ofiarami wypadku, który spowodował, był jego 10-letni syn oraz żona wpadł w istny szał. Wang zaczął głośno krzyczeć, płakać i wyrywać sobie włosy z głowy.

Chociaż lekarze dokładali wszelkich starań, aby uratować 10-letniego chłopca, który walczył o życie, nie udało przywrócić się mu funkcji życiowych. Wang odpowie za wszystko przed sądem i już niebawem usłyszy zarzuty.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Celebrytki oddają się naturze. Tajemnicza akcja na Instagramie #OddajeSieNaturze
  2. Tomasza Komendę chcieli wrobić w kolejny gwałt. Mimo że ofiara zaprzeczała
  3. Grażyna Wolszczak właśnie straciła wszystko. Zrozpaczona, załamana, bezsilna

Źródło: wiadomosci.radiozet.pl