Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > PRIMARK w Polsce. Wiemy dokładnie, kiedy i gdzie otwarcie pierwszego sklepu
Agnieszka Kruk
Agnieszka Kruk 18.12.2018 18:44

PRIMARK w Polsce. Wiemy dokładnie, kiedy i gdzie otwarcie pierwszego sklepu

Primark Polska
Fot. Primark.com

Primark w Polsce! To już potwierdzone. Irlandzki gigant odzieżowy wkrótce otworzy salon w Warszawie. Letnie doniesienia okazały się prawdą, a Polacy z niecierpliwością oczekują pierwszych zakupów. Kiedy będziemy mogli zrobić pierwsze zakupy w sklepie, który podbił serca Brytyjczyków?

Primark w Polsce, to świetna wiadomość dla fanów ubrań o dobrej jakości i stosunkowo niskiej cenie. Marka znalazła wielu polskich zwolenników pracujących na Wyspach Brytyjskich. Według doniesień salon ma mieć powierzchnię 7 tysięcy metrów kwadratowych.

Primark w Polsce

Letnie doniesienia portalu Puls Biznesu okazały się prawdą. Primark trafi do Polski i będzie również dostępny w Warszawie. To dobra wiadomość dla mieszkańców dzielnicy Bielany, filia Primarku będzie mieściła się w Galerii Młociny, przy ulicy Zgrupowania AK Kampinos 15. Ucieszą się również mieszkańcy Kabat, bo lokalizacja znajduje się zaraz obok linii metra.

Kiedy dokładnie będzie otwarcie pierwszego sklepu? Jak podaje warszawa.naszemiasto.pl, pierwsze zakupy będziemy mogli zrobić z dniem otwarcia galerii. Chociaż strona główna galerii, nie podaje jeszcze dokładnej daty, to na swoim Facebooku powiadomiła, że na pewno będzie to w marcu 2019 roku. W swojej ofercie informuje, że na terenie centrum znajdzie ponad 220 sklepów i 50 restauracji. Klienci będą mogli cieszyć się pierwszym na Bielanach wielosalowym kinem i parkiem trampolin.

Primark na świecie

Historia marki sięga do 1969 roku, kiedy Arthur Ryan otworzył w Dublinie pierwszy sklep. Kolekcja szybko zyskała grono fanów, a marka zaczęła przedostawać się do innych krajów Europy. Irlandzki gigant otworzył się już w 11 krajach m.in. Niemczech, Holandii i Austrii. Swój sukces może zawdzięczać podążaniem za trendami i tworzeniem tematycznych kolekcji, między innymi dotyczących serii Harry’ego Pottera lub Gry o Tron. Obecnie Primark oferuje nam szeroką gamę produktów, zaczynając od ubrań, kończąc na kosmetykach i artykułach do gospodarstwa domowego. Swoją ofertę wzbogacają o coraz to nowsze rozwiązania. Od 2018 roku marka rozpoczęła sprzedaż wegańskich przekąsek.

Primark w Polsce? Biorąc pod uwagę zainteresowanie marką Polaków, mamy nadzieję, że przyjmie się na polskim rynku. Mimo że posiadamy szeroki wybór sieciówek np. H&M, czy sklepy polskiej spółki LPP, to wierzymy, że Primark w Polsce przyciągnie klientów z sąsiednich województw.

ZOBACZ GALERIĘ:

Primark w polsce

Ceny marki Primark są naprawdę niskie. Jednorzędowy płaszcz z klapami kosztuje 30-35 funtów.

Primark w polsce

W ofercie marki Primark znajdziemy bogatą ofertę pasków, stylizowanych na te od Gucci.

Primark w polsce

Oferta sklepu ma również ubranka dla najmłodszych.

Primark w polsce

Sukienkę w cekiny można nabyć już za 25 funtów. Domyślamy się, że Polski zakres cen, będzie bardzo podobny.

Primark w polsce

Primark posiada ofertę gadżetów i ubrań z ulubionych produkcji filmowych, między innymi Harry’ego Pottera.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pies do bloku. Rasy które najlepiej sprawdzą się w bloku
  2. WSZYSCY nas okłamują. Dowiedz się, jak przyłapać kłamcę na gorącym uczynku
  3. Znaki zodiaku o wielkim SERCU. To prawdziwe diamenty!

Źródło: galeriamlociny.pl, facebook.pl, warszawa.naszemiasto.pl