Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Promocje w Pepco. 20 złotych wystarczy na udane zakupy
Kamil Olek
Kamil Olek 17.10.2021 16:33

Promocje w Pepco. 20 złotych wystarczy na udane zakupy

Pepco
fot. materiały własne

Nie od dziś wiadomo, że Pepco stara się być jak najbardziej konkurencyjne na polskim rynku, dlatego też nieustannie zaskakuje klientów wyjątkowymi promocjami. Tym razem europejska sieć postawiła na niezbędny w każdej szafie element jesiennej garderoby. Jego cena to zaledwie 20 złotych.

Wielka obniżka w Pepco

Dresowe spodnie uzupełnią idealnie każdą jesienną stylizację. Co więcej, można wykorzystać je zarówno w luźnych, jak i nieco bardziej oficjalnych zestawach (stanowią świetne połączenie między innymi ze skórzanymi kurtkami).

Pepco wzięło te kwestie pod uwagę, a co za tym idzie, zaproponowało swoim klientkom modne, czarne dresy – opcję niezwykle wygodną, a także wykonaną z przyjemnego w dotyku materiału (zawiera on aż 95 procent bawełny, uzupełnione 5 procentami elastanu).

Spodnie dostępne w kolorze czarnym, zostały w nie również wszyte kieszenie oraz wiązanie w pasie. Trudno uwierzyć natomiast w cenę produktu – wątpliwości mieć będą nawet najwięksi łowcy promocji. Sieć określiła bowiem kwotę należną za dresy na… 20 złotych. Trudno o tańszy produkt.

Zainteresowani promocją powinni się jednak spieszyć – jak wszystkie akcje jest ona bowiem ograniczona czasowo.

pepco

Źródło: Super Express

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pogoda na niedzielę. Nie będzie warunków na długie spacery
    2. Szczere wyznanie prowadzącego „Kanapowców”. Ujawnił, że wraz z ukochaną stracili dziecko
    3. Nie żyje 19-latka. Zginęła w wypadku

Tagi: pepco