Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Przerwy techniczne w największych polskich bankach
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 04.09.2021 20:57

Przerwy techniczne w największych polskich bankach

bank
Zdjęcie ilustracyjne, Photo by Eduardo Soares on Unsplash

W ten weekend wiele najpopularniejszych banków będzie miało przerwy techniczne, które mogą utrudnić klientom płacenie online lub kartą. Niemożliwe może też być korzystanie z bankowych aplikacji. Sprawdź, czy Twój bank szykuje przerwę techniczną!

Serwis Bankier.pl zrobił przegląd zaplanowanych prac serwisowych w największych polskich bankach. Utrudnienia przewidywane są w następujących:

  • PKO Banku Polski
  • Inteligo
  • Santander Bank Polska
  • Alior Bank
  • Nest Bank
  • Bank Polskiej Spółdzielczości

W weekend przerwy techniczne i utrudnienia w bankach

Sześć dużych polskich banków przewiduje utrudnienia w usługach dla swoich klientów. Poniżej szczegółowe informacje, czego można się spodziewać!

PKO Bank Polski i Inteligo

W sobotę 4 września PKO Bank Polski i Inteligo planują prace modernizacyjne między północą a godziną 10 rano. W tym czasie niemożliwe będzie wykonanie przelewów międzybankowych na telefon Blik oraz natychmiastowych (Express Elixir).

4 września nie będzie też można zlecać przelewów zagranicznych (DPW) od północy do godziny 12:30.

Santander Bank Polska

W sobotę 4 września od północy do godziny 3:00 niedostępny będzie serwis bankowości internetowej oraz aplikacja mobilna, a także usługa Blik.

Alior Bank

Prace serwisowe zaplanowane są od soboty (4 września) od godziny 23:00 i potrwają do niedzieli (5 września) do godziny 8 rano. Klienci nie będą mogli korzystać z bankowości internetowej i mobilnej.

4 września między godziną 9 a 21 klienci Alior Banku nie będą mogli korzystać z systemu inwestycyjnego. Od 3 września od godziny 23:30 do godziny 23 5 września niedostępne będą platformy Alior Trader 2 oraz Alior 4 Trader.

Nest Bank – przerwa w działaniu Blika

4 września od godziny 6 do 19 klienci nie będą mogli korzystać z Blika. Niedostępne będą też zakupy internetowe, realizacja przelewów natychmiastowych, doładowania telefonu komórkowego i zasilenia rachunku kart debetowych i kredytowych. Nie będzie też można wykonywać operacji na saszetkach (zasilenie, zmiana kwoty, usunięcie saszetki) oraz zarządzać celami oszczędnościowymi.

Bank Polskiej Spółdzielczości

BPS przewiduje trudności podczas wykonywania przelewów, korzystania z bankowości elektronicznej i używania kart. Prace serwisowe potrwają od 3 września od godziny 20 do 6 rano 4 września.

Źródło: bankier.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Przykre wieści ze szpitala. Chodzi o stan zdrowia Wiesława Gołasa