Rozrywka.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Psycholog po programie z Dodą musiał udać się do terapeuty. Piosenkarka wyjawiła, co się wydarzyło
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 05.11.2022 21:51

Psycholog po programie z Dodą musiał udać się do terapeuty. Piosenkarka wyjawiła, co się wydarzyło

Doda
pikio.pl

5 listopada przypada emisja ostatniego odcinka programu „Doda. 12 kroków do miłości”. Przyszła zatem pora na podsumowania i ewaluacje. Teraz okazuje się, że po zakończeniu zdjęć psycholog, z jakim rozmawiała Rabczewska, udał się do terapeuty.

Specjalistą, z jakim piosenkarka omawia swoje zachowanie podczas randek i nastawienie do mężczyzn, jest doktor Leszek Mellibruda. Dlaczego po programie musiał sam udać się do psychologa?

„12 kroków do miłości”: Leszek Mellibruda i Doda

Program Polsatu dobiegł końca. Przez wszystkie dwanaście randek Rabczewska mogła liczyć na wsparcie doktora Leszka Mellibrudy. Mężczyzna pomagał jej zrozumieć różne nieuświadomione zachowania i mechanizmy, jakie nią kierowały.

Od początku emisji show mówiło się, że jedną z jego zalet jest normalizacja terapii i ukazywanie jej w pozytywnym świetle, jako coś potrzebnego każdemu, nawet tak silnej i pełnej sukcesów osobie, jak wokalistka.

Choć w pierwszych odcinkach relacja terapeuty z Dodą nie należała do najłatwiejszych, z czasem rozumieli się i dogadywali coraz lepiej. Rabczewska otworzyła się w wielu trudnych kwestiach.

Doda: „Psycholog poszedł do psychologa”

Piosenkarka w rozmowie z gazetą „Party” ujawniła, że doktor Leszek Mellibruda, po zakończeniu zdjęć do programu, udał się terapeuty.

Psycholog poszedł do psychologa później, więc niech, chociaż on pomyśli, że było warto, że jednak coś to dało. Nawet psycholog nie wstydzi się, że poszedł do psychologa. Jak dużo dał ten program? – wyznała Doda, pokazując zalety show z jej udziałem.

Na pytanie dziennikarki, jaki był tego powód, wokalistka odpowiedziała, że nie wnikała. Można się jednak domyślać, że chodziło o tzw. superwizję, czyli tradycyjne spotkanie z innym specjalistą w tej dziedzinie, służące nauce i zwiększeniu doświadczenia, by móc jeszcze lepiej pomagać pacjentom.

Zobacz zdjęcia:

Doda
Doda
Doda

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
  2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła
  3. Robert Stockinger znika z „Dzień Dobry TVN”. Przykre wieści o jego zdrowiu trafiły do mediów

Źródło: Party