Rozrywka.Lelum.pl > Programy > „Pytanie na śniadanie”: Kurzajewski nie prowadzi odcinka z Cichopek. Zaskakujące, kogo zobaczyli widzowie
Michał Fitz
Michał Fitz 21.06.2022 11:45

„Pytanie na śniadanie”: Kurzajewski nie prowadzi odcinka z Cichopek. Zaskakujące, kogo zobaczyli widzowie

Pytanie na śniadanie
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

Niektórzy prowadzący programu „Pytanie na śniadanie” są dobierani w różne pary, a inni zwykle mają regularnego partnera w show. Do tej drugiej grupy z pewnością zaliczał się Maciej Kurzajewski, który w ostatnich miesiącach pracował w zasadzie tylko z Kasią Cichopek. Nie dziś.

Widzowie, którzy o standardowej porze włączyli Telewizję Polską, by obejrzeć śniadaniowy program, mogli być nieźle zdziwieni, gdy zobaczyli, że u boku dziennikarza nie stoi znana wszystkim aktorka. Kto wobec tego poprowadził show wraz z nim?

„Pytanie na śniadanie”: Z kim program poprowadził Kurzajewski?

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek stanowili niemal nierozłączną parę prowadzących. Obydwoje świetnie się uzupełniali, a w medialnych wypowiedziach podkreślali, jak dobrze są zgrani w pracy. Mało tego, w miniony weekend prowadzili także festiwal w Opolu, który był dla aktorki pierwszym tego typu wydarzeniem. Dzięki wsparciu kolegi świetnie sobie poradziła.

Dziś jednak wyjątkowo nie było jej u jego boku. „Pytanie na śniadanie” współprowadziła z nim za to Małgorzata Tomaszewska. Choć ta nie jest przyzwyczajona do pracy z Kurzajewskim, bo zwykle prezentuje razem z Aleksandrem Sikorą, poradziła sobie świetnie. Nie może to dziwić, bowiem zarówno ona, jak i dziennikarz znani są ze swojego wielkiego profesjonalizmu.

Co spowodowało, że z Kurzajewskim nie było dziś Cichopek? Jak możemy wnioskować po instagramowej relacji aktorki, przeszkodziły jej w tym inne obowiązki. Wczoraj wieczorem grała bowiem w objazdowym spektaklu pod tytułem „Przygoda z ogrodnikiem”. Gdyby odbywał się on w Warszawie, Kasia prawdopodobnie zjawiłaby się rano w studio. Sęk w tym, że przedstawienie było wystawianie w Szczecinie, więc artystce trudno byłoby dotrzeć z drugiego końca Polski na poranne nagrania w studio.

Nie należy więc spodziewać się, by rozbrat Cichopek z Kurzajewskim był długi. Jakiś czas temu, gdy media sugerowały ich romans, pojawiły się plotki o tym, że produkcja może ich definitywnie rozdzielić. Wkrótce te informacje zdementowano, a wspomniana para prowadzi razem „Pytanie na śniadanie” do dziś. Jak widać, jedynie z małymi wyjątkami.

Zobacz zdjęcie:

Pytanie na śniadanie
Pytanie na śniadanie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”: Marta Paszkin na ostatniej prostej przed porodem. Próbuje go przyspieszyć
  2. „Dzień dobry TVN” bez wieloletniej prowadzącej? Właśnie ogłosiła „początek nowej zawodowej drogi”
  3. Dawid Kwiatkowski jak Freddie Mercury. Muzyk pokazał więcej, niż się spodziewali