Rozrywka.Lelum.pl > Programy > "Pytanie na śniadanie": Rozanielony Tomasz Wolny leżał na boku, nagle zaczął mówić o swojej żonie. Popek szybko ucięła temat
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 09.06.2023 10:17

"Pytanie na śniadanie": Rozanielony Tomasz Wolny leżał na boku, nagle zaczął mówić o swojej żonie. Popek szybko ucięła temat

pytanie na śniadanie
fot. kadr z programu "Pytanie na śniadanie"

W piątkowym wydaniu “Pytania na Śniadanie” poruszono temat jakościowego snu. Fizjoterapeuta zademonstrował najlepsze pozycje, w których powinniśmy oddawać się nocnemu wypoczynkowi. Jego asystentem został Tomasz Wolny, który w pewnym momencie poruszył temat swojej żony!

Widocznie takiego obrotu spraw nie spodziewała się Anna Popek, która szybko skwitowała jego słowa. 

"Pytanie na Śniadanie": Anna Popek i Tomasz Wolny rozmawiali z fizjoterapeutą o jakościowym śnie

“Pytanie na śniadanie” od rana wprawia swoich widzów w dobry nastrój. Jednak oprócz treści rozrywkowych w programie często przewijają się te, które dostarczają sporą dawkę wiedzy. Tak było i tym razem, gdy do studia zaproszono fizjoterapeutę, Zbigniewa Wrońskiego. Opowiedział on o tym, jak pozycje, w których spędzamy noc, wpływają na jakość naszego snu.

Ekspert nie ograniczał się do przekazywania samej teorii. Poza studiem, w wiosennych okolicznościach przyrody, zaprezentował prowadzącym oraz widzom, jak powinni układać się do snu. Wywiad przeprowadzała Anna Popek, natomiast Tomasz Wolny odnalazł się w roli asystenta, który pokazywał kolejne pozycje na wygodnej leżance.

Pilne wieści prosto ze szpitala. W takim stanie jest Dominik Abus z Gogglebox

"Pytanie na Śniadanie": między Anną Popek a Tomaszem Wolnym doszło do niespodziewanej wymiany zdań

Na wizji “Pytania na Śniadanie” w pewnym momencie doszło do nieoczekiwanej sytuacji. Ekspert opowiadał właśnie, że dobry sen może ułatwić obłożenie się poduszkami we właściwy sposób. Dla potwierdzenia swoich słów użył jaśków, które dopasował do pozycji, w jakiej leżał na leżance Tomasz Wolny. Prowadzącemu, mimo niewielkiej przestrzeni, było tam bardzo wygodnie!

– Ale gdzie tu miejsce na partnera w tej sytuacji? – zastanawiała się głośno Anna Popek. Nie spodziewała się, że zamiast eksperta wypowie się jej kolega!

– U mnie nie ma. Ale na żonę na pewno by się tu znalazło – wypalił Tomasz Wolny.

Annę Popek najwyraźniej rozbawiły jego słowa, jednak szybko ucięła temat i przeszła do zadawania gościowi kolejnych pytań.

"Pytanie na Śniadanie": Fizjoterapeuta opowiedział, jakie warunki należy spełnić, by móc się wyspać

W dalszej części wywiadu w “Pytaniu na Śniadanie” fizjoterapeuta odpowiadał na pytania prowadzących. Mówił o tym, ile godzin w ciągu dnia powinno przeznaczać się na sen. Według niego optymalną ilością jest 7-8 godzin. Podkreślił jednak, że nie liczy się jedynie czas nocnego wypoczynku, ale również jego jakość.

– Ważna jest jakość snu. To znaczy, żeby on był mniej więcej ciągły, żeby nie najadać się przed snem – radził ekspert.

Zbigniewa Wrońskiego zaznaczył również, że nadrzędną kwestią jest liczba godzin, które przeznaczamy na sen, dopiero potem można zwrócić uwagę na to, o jakich porach ma on dokładnie miejsce.

fot. kadr z programu "Pytanie na Śniadanie"
fot. kadr z programu "Pytanie na Śniadanie"