Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Ralph Kaminski w sukni ślubnej. Ten kadr mógł nieźle zaskoczyć fanów
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 21.04.2023 13:54

Ralph Kaminski w sukni ślubnej. Ten kadr mógł nieźle zaskoczyć fanów

Ralph Kaminski
fot. KAPiF

Ralph Kaminski to jeden z najbardziej oryginalnych twórców muzycznych w Polsce. Słynie z niecodziennych stylizacji. Już jego fryzura przykuwa uwagę. Ostatnio znów nie zawiódł fanów i pokazał się w ubraniu, w którym prawdopodobnie nigdy więcej go nie zobaczymy.

Wszystko związane jest z nowym teledyskiem artysty pt. “Pies”. Jest to singiel z płyty “Bal u Rafała”. Kreacja Ralpha Kaminskiego na klipie może zszokować jego fanów.

Ralph Kaminski w sukni ślubnej

Promocja albumu muzyka trwa w najlepsze. W ostatnich dniach wypuścił on kolejny teledysk do utworu z płyty. Jest w nim ubrany w suknię ślubną. Jest to oczywiście element strategii marketingowej. 

Wielu wokalistów w celu wywołania jak największego szumu wokół swojej twórczości posuwa się do kontrowersyjnych działań. Ralph Kaminski poszedł jednak w inną stronę i po prostu zadziwił swoich fanów, nie robiąc przy tym niczego złego.

"Chłopaki do wzięcia": Widzów poniosło, gdy zobaczyli, jak wygląda Karina. Posypały się komentarze

Fani komentują teledysk Ralpha Kaminskiego

Piosenkarz kadrami z teledysku pochwalił się w swoich innych mediach społecznościowych. Krótki fragment klipu zamieścił na tik toku, a kilka zdjęć na Instagramie. Wystawił się tym samym na opinię fanów, którzy ochoczo komentują jego niecodzienny wygląd.

 - Czy właśnie ryzykuję utratę pracy, oglądając od rana Ralpha na telefonie pod biurkiem? Być może. Cóż za teledysk! Muszę to obejrzeć jeszcze z 10 razy, żeby dostrzec wszystkie smaczki. Bieg w sukni ślubnej w stronę zachodzącego słońca epicki! - pisze jedna z fanek.

 - Ten teledysk jest genialny, tak prosty, ale jednak niesamowity bardzo podoba mi się ta „zamiana ról” i wszystkie inne zawarte w nim smaczki - pisze internautka.

Ralph Kaminski nominowany do Fryderyków

Ralph Kaminski przechodzi ostatnio bardzo przyjemny czas w pracy zawodowej. Fani wychwalają jego nowości oraz koncerty, na których zdarzają się niecodzienne wydarzenia. Na jednym z nich na scenę wbiegło dziecko, a piosenkarz zaprosił go do siebie.

Muzyk został także nominowany do kilku kategorii w plebiscycie Fryderyków. Ralph Kaminski ma szansę na statuetki w kategoriach Album roku indie pop, Autor/Autorka/Team autorski roku, Kompozytor/Kompozytorka/Team kompozytorski roku oraz Artysta roku. Jak sam podkreśla, wspaniale jest być docenionym.

@ralphkaminski Teledysk do Waszej ulubionej piosenki „Pies” (😉😏) jest od wczoraj na YouTube! ❤️ Hau hau hau hau! #ralphkaminski ♬ dźwięk oryginalny - ralphkaminski

Źródło: dziendobrytvn.pl