Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Ralph Kaminski zwrócił się w 8 słowach do Dowbor. Ripostę Katarzyny zapamięta na zawsze
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 29.09.2023 20:20

Ralph Kaminski zwrócił się w 8 słowach do Dowbor. Ripostę Katarzyny zapamięta na zawsze

Katarzyna Dowbor wystąpiła w teledysku do piosenki Ralpha Kaminskiego, fot. YouTube/ralphkaminski
Katarzyna Dowbor wystąpiła w teledysku do piosenki Ralpha Kaminskiego, fot. YouTube/ralphkaminski

Katarzyna Dowbor po zwolnieniu z programu „Nasz nowy dom” ma nieco więcej wolnego czasu. Dziennikarka chętnie dzieli się swoją prywatnością w mediach społecznościowych i wykorzystuje czas na odpoczynek, ale także angażuje się w nowe projekty. 

Katarzyna Dowbor wykorzystała przerwę od pracy na ważny projekt

Katarzyna Dowbor jest popularną dziennikarką, której sławę przyniósł program „Nasz nowy dom”. Prowadząca była związana z formatem, który był bardzo bliski jej sercu, przez blisko dekadę. Kilka miesięcy temu niespodziewanie zapadła decyzja o jej zwolnieniu i zastąpieniu przez Elżbietę Romanowską. Jak się jednak okazało, nowa wersja programu nie cieszy się tak dużą popularnością jak wcześniej. Sama dziennikarka także przyznała, że nie jest w stanie oglądać nowych odcinków, ponieważ byłoby to dla niej zbyt bolesne.

Już wkrótce fani Katarzyny Dowbor będą mogli obejrzeć jej nowy program na antenie Canal+ DOMO, w którym wyremontuje swój własny dom. Zdjęcia do formatu mają rozpocząć się jesienią. Na nowe odcinki przyjdzie nam jednak poczekać do przyszłego roku. W przerwie od pracy dziennikarka wystąpiła w wyjątkowym projekcie. 

Polsat PRZEGIĄŁ? Widzowie "Nasz nowy dom" stracili cierpliwość, mają poważny zarzut do twórców

Katarzyna Dowbor wystąpiła w teledysku do piosenki Ralpha Kaminskiego

Katarzyna Dowbor wystąpiła wraz z innymi gwiazdami w wyjątkowym projekcie. Dziennikarkę można zobaczyć w teledysku do utworu nagranego z okazji 20-lecia Fundacji Anny Dymnej „Mimo wszystko”, którą nagrał popularny wokalista Ralph Kaminski. Utwór „Ponad wszystko, mimo wszystko” jest piosenką napisaną przez Jacka Cygana. 

Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” obchodzi 20. urodziny. Z tej okazji Ralph Kaminski napisał muzykę i zrealizował teledysk do piosenki ze słowami Jacka Cygana „Ponad wszystko, mimo wszystko”. Miałam zaszczyt i wielką przyjemność wziąć udział w nagraniu teledysku (…). Posłuchajcie tej pięknej urodzinowej piosenki! – napisała w mediach społecznościowych Katarzyna Dowbor. 

Katarzyna Dowbor odpowiedziała na komentarz Ralpha Kaminskiego

Ralph Kaminski zdecydował się skomentować post Katarzyny Dowbor i podziękować jej za udział w teledysku, w którym wystąpili także między innymi Joanna Kulig, Magdalena Cielecka, Magdalena Popławska, Irena Santor, Krystyna Tkacz, Jann, Anna Dymna. Wokalista odpowiedzialny za utwór napisał:

Pani Kasiu dziękujemy za piękny czas i obecność.

Dziennikarka znana z programu „Nasz nowy dom” zripostowała jego komentarz krótko, ale znacząco. I bardzo serdecznie. Wstawiła dwie emotki z serduszkami!

Katarzyna Dowbor odpowiedziała na komentarz Ralpha Kaminskiego, fot. Facebook.jpg
Katarzyna Dowbor odpowiedziała na komentarz Ralpha Kaminskiego, fot. Facebook