Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Nie żyje uwielbiany aktor. Rodzina nie może uwierzyć, był w pełni sił
Kinga Majewska
Kinga Majewska 28.04.2020 13:25

Nie żyje uwielbiany aktor. Rodzina nie może uwierzyć, był w pełni sił

gogglebox
Fot. pixabay.com

Rodzina pogrążyła się w rozpaczy po tym, jak dowiedziała się, że aktor i muzyk został znaleziony martwy w swoim domu w Daytona Beach na Florydzie. Antyradio poinformowało, że jeszcze nie ustalono przyczyny jego śmierci, dlatego policja wszczęła śledztwo. Mamy informacje w tej sprawie.

Rodzina nie mogła skontaktować się z nim już jakiś czas, dlatego wezwano policję. O jego śmierci poinformował portal TMZ. Gwiazda zmarła prawdopodobnie 21 kwietnia, ale przyczyna śmierci nie jest wciąż znana. Eksperci nadal czekają na wyniki sekcji zwłok, dzięki której dowiedzą się nieco więcej.

Znany aktor nie żyje

Rodzina nie może w to uwierzyć, że Dimitri Diatchenko nie żyje. 52-letni amerykański aktor był w pełni sił. Znamy go z takich filmów jak Czarnobyl. Reaktor strachu czy Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki. Rodzina aktora twierdzi, że gwiazda zawsze była w dobrej kondycji.

Ciało Dimitriego Diatchenko zostało znalezione w jego domu na Florydzie. Policja nie udzieliła informacji, czy mogło dojść do morderstwa. Czekamy na informację w tej sprawie. Wyniki sekcji zwłok powinny rozwiać wszelkie wątpliwości.

  1. Tak wyglądał pogrzeb Ewy Żarskiej. Niewyobrażalnie smutne pożegnanie dziennikarki Polsatu
  2. Pilne ostrzeżenie dla wszystkich Polaków. Jeśli dostałeś podobnego SMS-a, natychmiast go usuń
  3. Popularne leki wycofane ze sprzedaży. Masz któryś z nich w domu? Wyrzuć je

Dimitri Diatchenko: informacje o aktorze

Rodzina może być dumna z sukcesów Dimitriego Diatchenko. Gwiazda już od dziecka wykazywała duży talent muzyczny i aktorski. Dimitri był wielokrotnym medalistą na różnych gitarowych zawodach. W trakcie kończenia studiów uniwersytecie na Florydzie zainteresował się aktorstwem.

Swój pierwszy epizod zagrał w 1997 roku – miał wówczas 29 lat. Jak podaje Antyradio, w kolejnych latach Dimitri wcielał się w różne postacie drugoplanowe, najczęściej pochodzące z Europy Wschodniej. Największą rolą Diatchenki był udział w horrorze z 2012 roku pod tytułem Czarnobyl. Reaktor strachu.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

rodzina

Aktor został znaleziony martwy w swoim domu.