Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Zdjęcia z planu „Rolnik szuka żony” błyskawicznie obiegły sieć. Wszystko przez jeden szczegół
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 02.07.2020 15:02

Zdjęcia z planu „Rolnik szuka żony” błyskawicznie obiegły sieć. Wszystko przez jeden szczegół

rolnik szuka żony
fot. kadr z programu „Rolnik szuka żony”

W programie Rolnik szuka żony, uczestnicy są nastawieni na wielkie uczucie, a także przygodę i poznanie nowych osób. Realizacja kolejnej edycji właśnie trwa. Zdjęcia z planu popularnego planu obiegły internet, fani bardzo szybko zwrócili uwagę na jeden szczegół.

Rolnik szuka żony: zdjęcia z planu programu obiegły sieć. Wszystko przez jeden szczegół, który zwrócił uwagę wielu fanów. Internauci snują domysły za sprawą prowadzącej program Marty Manowskiej, która przez przypadek wskazała na istotny szczegół.

Rolnik szuka żony: Marta Manowska w ciąży?

W sieci pojawiły się liczne zdjęcia z nowych nagrań do programu TVP 1. Marta Manowska pojawiła się na planie w luźnej sukience, co od razu wzbudziło podejrzenia. Około rok temu do mediów trafiła informacja, że prowadząca programu spotyka się z pewnym operatorem, którego poznała podczas pracy nad Sanatorium miłości.

Wtedy też Marta Manowska przyznała, że zaczyna myśleć o małżeństwie i założeniu rodziny. Dziś na planie programu TVP 1, na jej palcu widzimy pierścionek wyglądający na zaręczynowy, a przez przypadek założone wzdłuż ciała ręce wskazały na zaokrąglony brzuszek!

  1. Rodzice mogą dostać nawet 300 złotych na dziecko. Można już składać wnioski, warto się pospieszyć
  2. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Na COVID-19 zachorowali klienci Lidla
  3. Małopolskie: Kobieta zemdlała podczas mszy. Niestety, potwierdziły się najgorsze obawy

Marta Manowska wreszcie szczęśliwa

Marta Manowska podczas najnowszych nagrań do 7. edycji programu Rolnik szuka żony, dosłownie promieniała. Wszystko wskazuje więc na to, że gwiazda jest bardzo szczęśliwa. Internauci twierdzą, że zaokrąglony brzuszek może w końcu oznaczać wspaniałą nowinę.

7. edycja najchętniej oglądanego programu TVP 1 w końcu ruszyła. Być może i tym razem poznane ze sobą osoby znajdą miłość na całe życie. Widzowie z pewnością będą bardzo zadowoleni, niestety, na razie stacja nie podała, kiedy zostanie wyemitowany pierwszy odcinek nowego sezonu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

marta manowska

Marta Manowska związała się z dźwiękowcem, który także pracuje przy realizacji programu.

rolnik szuka żony

Prowadząca program TVP 1 w końcu jest szczęśliwa. Podobno planowała założenie rodziny, co potwierdzałby jej zaokrąglony brzuszek.

rolnik szuka żony

Prowadząca program TVP 1 do tej pory miała kłopot z ulokowaniem uczuć.

ZOBACZ TEŻ:

źródło: gwiazdy.wp.pl, se.pl