Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Małgorzata z „Rolnik szuka żony” przeszła spektakularną metamorfozę. Schudła 20 kg, trudno ją poznać
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 28.01.2021 18:50

Małgorzata z „Rolnik szuka żony” przeszła spektakularną metamorfozę. Schudła 20 kg, trudno ją poznać

Rolnik szuka żony
fot. kadr z programu ,,Rolnik szuka żony”, youtube.com/ Rolnik szuka żony

Pamiętacie Małgorzatę z piątej edycji programu Rolnik szuka żony? Kobieta przeszła spektakularną metamorfozę. Postanowiła nieco bardziej o siebie zadbać i schudła aż 20 kilogramów. Zdjęcia przemiany mówią same za siebie. Jak dzisiaj wygląda uczestniczka show TVP?

Rolnik szuka żony to jeden z najchętniej oglądanych programów Telewizji Polskiej. Pierwszy odcinek wyemitowano w 2014 roku i jak do tej pory udało się wyprodukować siedem sezonów. Niektórym uczestnikom faktycznie udało się znaleźć drugą połówkę.

Małgorzata z programu Rolnik szuka żony przeszła metamorfozę

Program Rolnik szuka żony już od prawie siedmiu lat zabawia telewidzów. Produkcja została bardzo ciepło przyjęta przez odbiorców i nic dziwnego, że media lubią czasami wrócić i zobaczyć, co obecnie dzieje się w życiach byłych uczestników.

W piątej edycji show pojawiła się Małgorzata Płaza, która zdecydowała się wtedy napisać do Jana. Niestety, ale nie udało jej się wtedy odszukać miłości, jednak kobieta postanowiła się nie poddawać.

Zdecydowała, że skupi się na sobie. Założyła konto na Instagramie, na którym śledzi ją prawie 10 tys. odbiorców. To właśnie tam dzieli się z fanami zdjęciami, pokazała również swoją przemianę.

Tylko trzy lata różnicy, a widzę u siebie wielkie zmiany, przecież nawet rok temu wyglądałam zupełnie inaczej. W środku też się pozmieniało, a raczej poukładało – napisała w jednym ze wpisów z czerwca 2019 roku.

Uczestniczka programu Rolnik szuka żony przekonuje, że nie warto się poddawać

W połowie stycznia Małgorzata dodała nowe zdjęcie na Instagramie, na którym pozuje w różowej czapce z pomponem. W tle widać zaśnieżone choinki. Można było również zobaczyć nagrania, na których widać piękne zimowe widoki.

Jednocześnie była uczestniczka show przyszła do swoich obserwujących z pewnym przesłaniem. Podzieliła się z internautami swoją ideą slow life, czyli powolnego życia „tu i teraz”.

Jest też wersja, że żyjąc tu i teraz cieszysz się mocniej i głębiej całym sobą. TO MOJA IDEA SLOW LIFE. Pozdrawiam was i życzę kreowania tylko pozytywnych myśli bez względu na to, co nam świat planuje zgotować. Nigdy się nie poddawajcie, a los zawsze podsunie rozwiązanie, wiem to ze swojego doświadczenia. Podobno JESTEŚ TYM, CO MYŚLISZ – napisała, przesyłając całusy.

Zgadzacie się z nią? Przy okazji można było zobaczyć po jej buzi, jak bardzo schudła.

Zobacz zdjęcia:

Rolnik szuka żony

Małgorzata wystąpiła w piątej edycji programu Rolnik szuka żony.

Rolnik szuka żony

Wtedy nie udało jej się przekonać do siebie rolnika.

Rolnik szuka żony

Kobieta postanowiła zadbać o siebie. Udało jej się zrzucić 20 kilogramów!

rolnik szuka żony

Jej metamorfoza może motywować inne kobiety do własnych przemian.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: