Rozrywka.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rolnik szuka żony. Co się dzieje z Bogusią? „Jest zrozpaczona śmiercią”
Michał Fitz
Michał Fitz 08.06.2022 11:23

Rolnik szuka żony. Co się dzieje z Bogusią? „Jest zrozpaczona śmiercią”

Rolnik szuka żony
youtube.com/Rolnikszukazony

Bogusia była z pewnością jedną z najsympatyczniejszych uczestniczek ostatniej edycji programu „Rolnik szuka żony”. To właśnie ją spośród innych kandydatek wybrał Krzysztof, z którym szybko stworzyła uroczą i szczerą relację. Niestety, ta skończyła się tragedią.

Parę dni temu media obiegła informacja o śmierci Krzysztofa. Biorąc pod uwagę fakt, że Bogusia kilka miesięcy wstecz wyszła za niego, możemy jedynie próbować wyobrazić sobie, przez co teraz przechodzi. Media dowiedziały się, co dzieje się z nią po odejściu męża.

„Rolnik szuka żony”: Jak po śmierci męża radzi sobie Bogusia?

Krzysztof odszedł 2 czerwca, ale informacja o jego śmierci wypłynęła do wiadomości publicznej dopiero kilka dni później. Jak udało się ustalić „Super Expressowi”, mężczyzna popełnił samobójstwo. Wiadomo było, że od dawna zmagał się z depresją. Oczywiście wiedziała o tym też Bogusia, która przez ostatnie miesiące dzielnie wspierała go w walce z chorobą.

Nie ma wątpliwości, że utrudniała ona telewizyjnej parze ułożenie sobie życia. Jeszcze w trakcie trwania show, w jednym z odcinków obydwoje mówili, że starają się być dla siebie wzajemną opoką, ale momentami bywa naprawdę trudno. Wszystko przez to, że przez lata byli przyzwyczajeni do swoich indywidualnych upodobań, a teraz jako para musieli iść na kompromisy i to jeszcze w niełatwych warunkach. Obydwoje byli jednak pełni nadziei i przede wszystkim miłości. Wydawało się, że pozwoli ona na to, by wszystko wreszcie się ułożyło.

Wskazywał na to również ślub uczestników, na który zdecydowali się jeszcze przed końcem transmisji sezonu, ledwie na kilka miesięcy po jego nagraniu. Producenci programu zrobili dla nich wyjątek i niejako zdradzili widzom koniec show, by ci po prostu mogli cieszyć się wraz z parą młodą, którą tak uwielbiali.

Jak więc, mając z tyłu głowy te piękne chwile i ogrom nadziei, czuje się teraz Bogusia? Do informacji na ten temat również dotarł „Super Express”. Według źródła kobieta przeżywa żałobę w gospodarstwie męża i rzadko kiedy z niego wychodzi. Nie jest jednak sama, bo wspiera ją syn zmarłego, który w tym celu przyjechał z Poznania.

Na pożegnanie Krzysztofa zdecydowała się także produkcja programu „Rolnik szuka żony”. W tym celu w mediach społecznościowych programu opublikowano wspominkowy post, w którym podkreślono jego czułość i gościnność. Niewykluczone, że mężczyzna zostanie w jakiś sposób upamiętniony także na początku przyszłego sezonu, który zbliża się wielkimi krokami.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Krzysztof Pachucki z „Rolnik szuka żony” nie żyje. Przed śmiercią chciał się rozwieść. Poruszające doniesienia
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Zygmunt Chajzer zabrał głos ws. syna. Aferę skomentował krótko i dosadnie

Źródło: Super Express