Rozrywka.Lelum.pl > Programy > „Rolnik szuka żony”. Joanna pokazała nowe zdjęcie, fani zaczęli pisać o ciąży. Po chwili wszystko było jasne
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 01.08.2022 00:45

„Rolnik szuka żony”. Joanna pokazała nowe zdjęcie, fani zaczęli pisać o ciąży. Po chwili wszystko było jasne

Rolnik szuka żony
Kadr z programu Rolnik szuka żony, prod. Fremantle Polska

Joanna z programu „Rolnik szuka żony” udostępniła na swoim profilu zdjęcie z imprezy weselnej. Fotografia natychmiast zainteresowała fanów i skłoniła ich do snucia podejrzeń o ciąży. Chwilę później gwiazda wszystko wyjaśniła.

Joannie i Kamilowi udało się znaleźć miłość w programie „Rolnik szuka żony”. Dziś para planuje swój ślub, co skłania wielu fanów do snucia teorii na temat ich przyszłości. Tym razem jedno zdjęcie wzbudziło pewne zainteresowanie.

Joanna i Kamil znaleźli miłość w programie „Rolnik szuka żony”

Program „Rolnik szuka żony” już od kilku lat łączy w pary ludzi z całej Polski. Dowodem na to są m.in. Joanna i Kamil, którzy poznali się w 8. edycji programu. Para już na początku zaczęła czuć do siebie sympatię i szybko postanowiła związać się ze sobą na stałe. Kamil oświadczył się partnerce, a ich ślub planowany jest na wrzesień przyszłego roku.

Dziś gwiazdy „Rolnik szuka żony” nie pokazują się w telewizji, lecz nadal są aktywne w sieci. Samą Joannę obserwuje na Instagramie prawie 100 tys. internautów, a kobieta stara się informować o swoim życiu na bieżąco. Niedawno pochwaliła się fotografią z imprezy, na której pojawiła się z partnerem. Fani po przeczytaniu opisu pod zdjęciem zaczęli się zastanawiać, czy aby uczestniczka „Rolnika” nie sugeruje, że jest w ciąży.

Gwiazda „Rolnik szuka żony” jest w ciąży?

– Trzy kurczaczki na jednym zdjęciu. To było piękne wesele! Coraz bardziej nie mogę doczekać się naszego – napisała Joanna.

To właśnie pierwsze zdanie zaciekawiło fanów. Natychmiast pojawiły się pytania sugerujące ciążę znanej bohaterki show.

– Czemu trzy kurczaczki?

– Teraz będą ploty, że jesteś w ciąży – pisali internauci.

Joanna postanowiła natychmiast sprostować sprawę i wyjaśniła, iż chodzi tylko o kurczaka znajdującego się na widelcu. Najwyraźniej na dzieci bohaterów „Rolnik szuka żony” fani będą musieli jeszcze trochę poczekać.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Asia Wielgosz (@joasia.wielgosz)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Asia Wielgosz (@joasia.wielgosz)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”. Kamila Boś wściekła na artykuł na swój temat. Twierdzi, że doszło do oszustwa
  2. Śniadanie w ogrodzie, wspólna kawa. Katarzyna Dowbor spędziła poranek z wyjątkową osobą, zdjęcie mówi wszystko
  3. You Can Dance. Między Katarzyną Cichopek a Idą Nowakowską zrobiło się gorąco. Żadna nie chce odpuścić