Rozrywka.Lelum.pl

fot. kadr z programu „Rolnik szuka żony”

„Rolnik szuka żony”: Mateusz pożegnał się z kandydatkami. Po odcinku pojawiły się mocne komentarze

12 Listopada 2022

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Program „Rolnik szuka żony” już od wielu lat bije rekordy popularności wśród telewidzów. W ostatnim odcinku show fani przeżyli mnóstwo niespodziewanych wrażeń i emocji, a to wszystko z powodu zachowania Mateusza. Co zrobił uczestnik?

Program „Rolnik szuka żony” już od wielu lat bije rekordy popularności wśród telewidzów. W ostatnim odcinku show fani przeżyli mnóstwo niespodziewanych wrażeń i emocji, a to wszystko z powodu zachowania Mateusza. Co zrobił uczestnik?

W piątkowym wydaniu show Telewizji Polskiej mieliśmy szansę poznać między innymi decyzję Mateusza. Mężczyzna postanowił odbyć z kandydatkami szczerą rozmowę, w której wyznał, że nie czuje, aby szanowały jego i gospodarstwo. Nie zabrakło żalu i smutnych pożegnań.

„Rolnik szuka żony”: Mateusz urażony zachowaniem dwóch uczestniczek

Gwiazdor trwającej obecnie edycji programu „Rolnik szuka żony” poczuł się urażony tym, co za jego plecami mówiły dziewczyny zaproszone na jego gospodarstwo. Jak dowiedział się Mateusz, Karolina i Martyna komunikowały się ze sobą i wyznały sobie w sekrecie, że po odejściu Zuzy również zrezygnują z udziału w show.

Słowa dziewczyn bardzo zabolały rolnika, który nie rozumiał, dlaczego kandydatkom nie podoba się na jego gospodarstwie. W końcu Mateusz postanowił przeprowadzić z uczestniczkami szczerą rozmowę.

-Myślę, że mamy sobie dużo do wyjaśnienia. Pytanie, na ile byłyście ze mną szczere? Piszecie ze sobą i z innymi dziewczynami? Powiedzcie, czy chciałyście odjechać po odejściu Zuzi? Czy uważacie, że moje gospodarstwo jest w złym stanie? – powiedział w piątkowym wydaniu show Mateusz.

Kobiety broniły się i zaprzeczały słowom rolnika, ale ten nie dawał za wygraną. W końcu po krótkim spacerze mężczyzna podjął  ostateczną decyzję i pożegnał się z obiema kandydatkami.

-Myślę, że będzie najlepiej, jak się rozejdziemy. Możemy rozwijać przyjaźń, ale nic więcej. Być może spotkamy się kiedyś z innymi partnerami, by powspominać, to co się wydarzyło. Nie przedłużajmy tego – zakończył uczestnik programu „Rolnik szuka żony”.

Fani zaskoczeni piątkowym odcinkiem „Rolnik szuka żony”

Same dziewczyny nie kryły swojego zdumienia i smutku spowodowanych słowami Mateusza. Karolina żałowała swojego zachowania, a Martyna ledwo powstrzymywała łzy.

Piątkowy odcinek programu „Rolnik szuka żony” oraz trudna rozmowa Mateusza z kandydatkami zaskoczyły również telewidzów, którzy podzielili się na dwie odrębne grupy.

Podczas gdy jedni oburzeni są zachowaniem rolnika i sposobem, w jaki porozmawiał z dziewczynami, drudzy doskonale rozumieją jego zdenerwowanie i krytykują postawę Martyny i Karoliny.

„Ten to umie element grozy wprowadzić i te przesłuchania. One są wystraszone wręcz”

„Dlaczego on je tak strofuje? One boją się przy nim odezwać”

„I super decyzja. Trochę błaznowały i drwiły z niego, a chłopak dobrze zrozumiał, że nie na tym to polega. Bravo”

„One się zakumplowały i szczerze to mu się nie dziwię, że się zawiódł. A jego zachowanie to już inna sprawa, potrzebuje na pewno dobrego wsparcia” – czytamy komentarze na oficjalnym profilu show TVP na Facebooku.

Zobacz fragment odcinka:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła
    3. Kinga Rusin ostro o Kaczyńskim. Nie gryzła się w język, mocne słowa mogą rozwścieczyć polityka

Tagi:

Podobne artykuły

Programy

Cudne wieści o małżeństwie Waldka z "Rolnicy. Podlasie". Niemiłe, co zrobił Andrzej z Plutycz
Czytaj więcej >

Programy

Uczestnik programu "Jeden z dziesięciu" w jednej chwili stracił dach nad głową. Potrzebna natychmiastowa pomoc
Czytaj więcej >

Programy

"Pytanie na śniadanie": Łukasz Nowicki nie wytrzymał, gość był żywą kopią legendy polskiej muzyki. Usłyszał odpowiedź i zamarł
Czytaj więcej >

Programy

Przykry widok pod sklepem Więcławskiej z "Rancza". Jaki los czeka kultową ławeczkę?
Czytaj więcej >

Programy

"Rolnicy. Podlasie": nowe wieści o Emilce, Andrzeju i Gienku, pojawiły się problemy
Czytaj więcej >

Programy

"Pytanie na śniadanie": Słowa gościa wywołały obrzydzenie u Tomasza Kammela. "Nie chcę tego słuchać!"
Czytaj więcej >
Martyna Pałka

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]