Rozrywka.Lelum.pl > Programy > "Rolnik szuka żony": sypią się porażające komentarze. Wybrała adoratora, z którym dzieli ją potężna różnica wieku
Martyna Pałka
Martyna Pałka 03.10.2023 21:42

"Rolnik szuka żony": sypią się porażające komentarze. Wybrała adoratora, z którym dzieli ją potężna różnica wieku

Komentarze na temat uczestniczki "Rolnik szuka żony"
Komentarze na temat uczestniczki "Rolnik szuka żony", fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony"

Najnowsze odcinki programu “Rolnik szuka żony” od samego początku wzbudziły w telewidzach ogrom emocji. Wybór Anny nie wszystkim przypadł do gustu. Uczestniczka postanowiła dać szansę młodszemu o 15 lat kandydatowi. Fani nie są zachwyceni. Posypało się kilka dosadnych komentarzy.

Nowy sezon "Rolnik szuka żony" budzi ogrom emocji

Najnowszy sezon kultowego show Telewizji Polskiej od samego początku wywołał niemałe zamieszanie w sieci. Już pierwszy odcinek “Rolnik szuka żony”, w którym uczestnicy mieli dokonać wyboru pomiędzy wszystkimi kandydatami, wzbudził w telewidzach mnóstwo emocji. 

Chwilę później oburzenie wywołała postawa Agnieszki, która w niewybrednych słowach skomentowała wygląd jednego z ubiegających się o jej względy mężczyzn. Rolniczka porównała nawet mężczyznę do… Shreka.

Jak ja zobaczyłam te jego oczy Shreka. Jak on błaga o litość, żeby wziąć od niego tę ławkę, bo on tego nie zrobi. Jakbym ja teraz miała wybawić go z opresji. To on ma być wsparciem dla mnie, a nie ja dla niego.

Teraz pod ostrzałem krytyki znalazła się druga z szukających miłości uczestniczek - Anna. Wszystko z powodu mężczyzny, któremu postanowiła dać szansę w ostatnim odcinku programu.

Burza w komentarzach po premierowym odcinku "Rolnik szuka żony". Widzowie zauważyli zaskakujące szczegóły

Zaskakujący wybór uczestniczki programu "Rolnik szuka żony"

Anna od samego początku była jedną z faworytek publiczności. Telewidzowie mocno trzymali kciuki za rolniczkę i wierzyli, że uczestniczka “Rolnik szuka żony” naprawdę spotka w show tego jedynego. Niestety, mimo ogromnego wsparcia fanów żaden z listów, który trafił pod adres kobiety, nie przyprawił ją o miłosny zawrót głowy.

W końcu Anna postanowiła pomóc swojemu szczęściu i zaprosiła do siebie jednego z ubiegających się o jej względy mężczyzn - Mikołaja. Szybko okazało się, że wybranek rolniczki ma zaledwie 21 lat, czyli jest aż o 15 lat od niej młodszy. Sytuacja ta bardzo nie spodobała się widzom, którzy natychmiast wyrazili swoją opinię na temat ogromnej różnicy wieku, jaka występuje pomiędzy “zakochanymi”.

Fani oburzeni wybrankiem Anny z "Rolnik szuka żony"

Podczas gdy wielu fanów cieszy się szczęściem rolniczki i mocno trzyma kciuki za jej relację z Mikołajem, większość telewidzów nie jest zachwycona ogromną różnicą wieku, jaka występuje między parą. Ich zdaniem taki związek nie ma szans na powodzenie, a nawet wygląda zabawnie.

Nie rozumiem czemu wybrała młodego, przecież sama mówi że za młody, że ona nie Madonna. Chłopak bardzo fajny ale niestety nie dla niej.

Bez przesady, za duża różnica wieku, zrozumie to gdy będzie starsza.

Piętnaście lat to naprawdę duża różnica, za kolejne piętnaście niestety będzie to widać i boleć

Całe szczęście uczestniczka “Rolnik szuka żony” może liczyć na wsparcie fanów, którzy uważają, że wiek to tylko liczba, a Mikołaj wydaje się naprawdę sympatycznym chłopakiem.

Liczy się uczucie a metryka nie ma znaczenia

Wiek nie ma żadnego znaczenia. Ważna jest miłość, zrozumienie i szacunek

To jej sprawa niech szuka sobie starszego czy młodszego. Aby był dobry i szanował Ją.