Rozrywka.Lelum.pl > Programy > "Rolnik szuka żony": Waldemar przybył do niej z kwiatami i zbladł. Sąsiedzi wszystko widzieli
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 11.11.2023 18:15

"Rolnik szuka żony": Waldemar przybył do niej z kwiatami i zbladł. Sąsiedzi wszystko widzieli

Sąsiedzi Waldemara z programu „Rolnik szuka żony” już wiedzą, którą z kobiet wybrał, fot. kadr z programu „Rolnik szuka żony”
Sąsiedzi Waldemara z programu „Rolnik szuka żony” już wiedzą, którą z kobiet wybrał, fot. kadr z programu „Rolnik szuka żony”

Zmagania uczestników programu „Rolnik szuka żony”, którzy usilnie starają się odnaleźć swoją drugą połówkę, powoli dobiegają końca. Fani formatu już wkrótce poznają ostateczne decyzje rolników i rolniczek i dowiedzą się, kto z nich zdecyduje się na próbę dalszego budowania relacji ze swoim wybranym kandydatem lub kandydatką. 

Widzowie już wkrótce poznają decyzję Waldemara z programu „Rolnik szuka żony”

Waldemar jest uczestnikiem najnowszej edycji programu „Rolnik szuka żony”, wokół którego jest najwięcej szumu. Rolnik został przyłapany na złamaniu zasad programu i nawiązaniu relacji z kobietą, która odpowiedziała na jego wizytówkę nieoficjalną drogą. Mężczyzna zdecydował, że chce dalej próbował zbudować relację z jedną z kobiet, zaproszonych na jego gospodarstwo i pożegnał się z „dodatkową” kandydatką do jego serca.

Waldemar podjął także decyzję o tym, by pożegnać się z Anną. Kobieta przed opuszczeniem jego gospodarstwa zauważyła jednak, że od dłuższego czasu faworytką rolnika jest Ewa. Podobnego zdania jest także wielu fanów programu „Rolnik szuka żony”.

Przecieki z "Rolnik szuka żony"! Doniesienia o Waldemarze wywołują aż dreszcze. Pozostanie samotny?

Którą z kobiet wybrał Waldemar z programu „Rolnik szuka żony”?

Jak nieoficjalnie ustalił portal „Shownews”, Waldemar ostatecznie wybrał w programie Ewę. Zgodnie z doniesieniami mieszkańców Wyrzyska, rodzinnej miejscowości Ewy, relacja tych dwojga nie przetrwała próby czasu. Waldemar z programu „Rolnik szuka żony” miał nawet udać się do wybranki z kwiatami, które jednak nie załagodziły sytuacji i mężczyzna wyszedł od wybranki wyraźnie wzburzony. 

Ewa nie za bardzo chciała kontynuować z nim znajomość, ale po obejrzeniu kilku odcinków programu zrozumiał, że musi ratować wizerunek i tylko ona może mu pomóc. Tuż przed nagraniami do finałowego odcinka odwiedził ją z kwiatami w rodzinnym domu i prosił, by nadal występowali jako para. Ewka musiała powiedzieć "nie", bo sąsiedzi widzieli, jak wściekły odjechał spod jej domu i więcej nie wrócił. Całe miasteczko huczało od plotek.

Stan matrymonialny Waldemara z programu „Rolnik szuka żony”

Waldemar z programu „Rolnik szuka żony” prowadzi także konto na Instagramie, gdzie obserwuje go ponad pięć tysięcy osób. Mężczyzna w jednym z ostatnich postów miał zasugerować, że być może nie jest już singlem. 

Same dobre rzeczy się u mnie dzieją, (…) zobaczycie wkrótce, z jakiego powodu jestem tak bardzo szczęśliwy, radosny i spełniony. Przy osiągnięciu pięciu tys. wstawię próbkę mojego szczęścia.

Innym dowodem miało być zdjęcie Waldemara, na którym widzimy, jak rolnik ogląda seans filmowy w domu. Jedna z internautek miała zasugerować uczestnikowi reality show, że spędza ten czas z kobietą, a ten nie zaprzeczył tym doniesieniom.

Źródło: Shownews, WP Teleshow