Rozrywka.Lelum.pl > Programy > „Rolnik szuka żony”: Wielkie zaskoczenie w nowym sezonie. Widzowie zaniemówili na widok Kasi i Klaudii
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 17.04.2022 22:28

„Rolnik szuka żony”: Wielkie zaskoczenie w nowym sezonie. Widzowie zaniemówili na widok Kasi i Klaudii

Rolnik szuka żony
fot. kadr z programu „Rolnik szuka żony”

Jak niemal zawsze, w Niedzielę Wielkanocną TVP1 wyemitowało zerowy odcinek programu „Rolnik szuka żony”. Poznaliśmy w nim ośmiu kandydatów, którzy marzą o znalezieniu miłości. Wśród nich są aż dwie rolniczki – Katarzyna i Klaudia.

Show prowadzony przez Martę Manowską doczekał się już 9. serii. 17 kwietnia wyemitowano odcinek zerowy nowej edycji, którą tradycyjnie będzie można obejrzeć jesienią. Czyje serce zabije mocniej tym razem?

Zerowy odcinek „Rolnik szuka żony” – wśród uczestniczek aż dwie rolniczki

W odcinku zerowym programu przedstawiono widzom osiem osób. Pięcioro z nich, które otrzyma najwięcej listów od kandydatów do ich serc, zostanie uczestnikami dziewiątej edycji, która zostanie wyemitowana jesienią.

Dzisiaj mogliśmy obejrzeć wizytówki ośmiu osób. Wśród nich są aż dwie rolniczki – Klaudia i Katarzyna. Jeśli otrzymają wystarczająco dużo odpowiedzi, zobaczymy je w nadchodzącym sezonie. Czy wśród widzów znajdą się osoby, pragnące walczyć o ich względy?

Rolniczka Kasia ma 38 lat. Prowadzi ośrodek jeździecki w województwie zachodniopomorskim. Długo była trenerką kadry narodowej, osiągnęła też wiele samodzielnych zwycięstw na zawodach.

Od potencjalnego partnera wymaga jedynie, by lubił zwierzęta i był dobrym, odpowiedzialnym człowiekiem. Marzy o związku opartym na zaufaniu i zrozumieniu. Mężczyzna jej marzeń powinien być zaradny, cierpliwy – i choć trochę wyższy od niej, bo kobieta ma 180 centymetrów wzrostu.

Klaudia ma 25 lat. Razem z rodzicami prowadzi gospodarstwo, na którym uprawiany jest łubin i kukurydza. Sama ma własną plantację świerków i ekologiczną hodowlę kur. Do szczęścia brakuje jej partnera, z którym mogłaby założyć rodzinę i mieć dzieci.

Szuka mężczyzny, który wie, co oznacza życie na wsi i mógłby przeprowadzić się do niej. Bardzo ważne są dla niej takie cechy, jak odpowiedzialność, komunikatywność, szczerość, zaradność i pracowitość. Lubi też, kiedy partner jest zadbany i ma ładny uśmiech.

Co sądzicie o nowych kandydatkach?

Zobacz filmy:

Źródło: Facebook – Rolnik szuka żony

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Janusz Chabior, Nosowska, Brodka i Zalewski w żałobie. „Chce mi się wyć. Kochałem go”
  2. Fani „Sanatorium miłości” są oburzeni jak nigdy. Nie mogą zrozumieć decyzji Telewizji Polskiej
  3. Syn Krzysztofa Krawczyka wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”? Junior zapewnia, że ma smykałkę do tańca