Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Rossmann przygotował strzał w 10 na dzień kobiet. Jednak całą konkurencję przebił Lidl
Redaktor Redaktor
Redaktor Redaktor 07.03.2021 18:24

Rossmann przygotował strzał w 10 na dzień kobiet. Jednak całą konkurencję przebił Lidl

rossmann
Wikimedia Commons/Anakin81

Już jutro dzień kobiet. Lidl, Rossmann i Biedronka przygotowały na tę okazję świetne promocje dla tych, którzy planują wręczyć coś swoim drugim połówkom na ostatnią chwilę. Co ciekawego przygotowały sieci?

Dzień kobiet, podobnie jak walentynki, jest jednym z dni, w którym sklepy przeżywają prawdziwe oblężenie – partnerzy szukają prezentów dla swoich ukochanych, chcąc podziękować im za wszystko, co te dla nich robią.

Rossmann, Lidl i Biedronka prezentują świetne oferty na dzień kobiet. Grzech nie skorzystać

Dzień kobiet to święto, w którym sklepy przeżywają prawdziwe oblężenie – schodzą przede wszystkim kwiaty, czekoladki i perfumy, podobnie, jak ma to miejsce w przypadku walentynek.

Biedronka postawiła więc głównie na kwiaty – będzie można kupić je taniej. Za jedną różę lub 7 tulipanów zapłacimy jedynie 4,99 zł. Nieco większym wydatkiem może być bukiet, który kosztować będzie około 29,99 zł. W promocyjnej cenie znalazły się też czekoladki. To powinno całkowicie wystarczyć.

Również Rossmann zaoferował świetne pomysły na dzień kobiet dla wszystkich pań. Taniej będzie można kupić wody toaletowe MEXX i Katy Perry. To świetne zapachy, które powinny przypaść do gustu wielu paniom.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

W tyle nie pozostał Lidl, który również zaproponował świetne przeceny. Sieć postawiła na kosmetyki – wiele znanych marek z okazji dnia kobiet zostało przecenionych.

Produkty L’Oréal Paris, Palmolive, AA, Delia, Organic Shop, Dr Mola, Frudia, Joko czy marki Cien – już od poniedziałku kosmetyki dla kobiet objęte zostały promocją z okazji ich święta – informują przedstawiciele dyskontu.

Nie tylko Rossmann, Biedronka i Lidl. Do gry weszły również Media Expert, RTV Euro AGD i… Orlen

Również inne, mniej spodziewane sieci, postanowiły zaproponować coś od siebie z okazji święta pań. Media Expert obniżył ceny na wybrane produkty związane z pielęgnacją i urodą m.in. prostownice i depilatory. Podobnie zrobiło RTV Euro AGD.

Zaskakująca wydawać może się jednak oferta Orlenu. Stacje benzynowe również zaoferowały paniom promocje z okazji 8 marca. Tego dnia na wszystkich stacjach sieci kobiety będą mogły kupić kawę za jedynie 1 zł, a dodatkowo w ramach usługi zostanie im za darmo dolany płyn do spryskiwaczy. Oferta ważna będzie od godziny 7:00 do 20:00.

Nie pozostaje nic innego, jak przypuścić jutro szturm na sklepy. Warto zaopatrzyć się w świetne prezenty.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [next.gazeta.pl]