Rozrywka.Lelum.pl

Fot.facebook.com

Po rozwodzie sprzątała strych i znalazła numer telefonu do swojej pierwszej miłości. Teraz są małżeństwem

16 Sierpnia 2019

Autor tekstu:

Adrianna Elbe

Rozwód nie musi oznaczać jedynie zakończenia pewnego etapu. Dla Amandy Jones, rozstanie z mężem okazało się początkiem czegoś naprawdę pięknego. Porzucona kobieta, która po latach skontaktowała się ze swoją pierwszą miłością, ponownie stanęła na ślubnym kobiercu!

Rozwód nie musi oznaczać jedynie zakończenia pewnego etapu. Dla Amandy Jones, rozstanie z mężem okazało się początkiem czegoś naprawdę pięknego. Porzucona kobieta, która po latach skontaktowała się ze swoją pierwszą miłością, ponownie stanęła na ślubnym kobiercu!

Gdy Amanda i Karl spojrzeli sobie w oczy po raz pierwszy, poczuli przeszywające ich dreszcze. Kobieta wyznała, że choć ich drogi rozeszły się na wiele lat, ona nigdy nie przestała o nim myśleć. Ta historia to najlepszy dowód na to, że stara miłość nie rdzewieje!

Młodzieńcze zauroczenie

49-latka poznała Karla, gdy chodziła jeszcze do szkoły. Amanda nie kryła, że chłopak od razu wpadł jej w oko. Wysoki, przystojny, zabawny sprawiał, że miała przysłowiowe motylki w brzuchu. Niestety, dzieląca ich różnica wieku oraz fakt, iż 26- latek miał już

Rozwód był dla kobiety ciosem

Kilka lat później Amanda związała się z mężczyzną, który z czasem został jej mężem . Choć para doczekała się dwóch cudownych córek — Tyler i Jaydy — ich relacja nie należała do najbardziej udanych. W 2004 roku podjęli decyzję o rozwodzie. Kobieta, która samotnie wychowywała dziewczynki, zdecydowała się także na powrót do domu swoich rodziców. Przeglądając pamiątki, które znajdowały się na strychu, odnalazła coś bardzo cennego.

Stara miłość nie rdzewieje

Pośród dokumentów Amanda spostrzegła numer telefonu do swojej starej miłości — Karla. Pomimo wielu wątpliwości, zdecydowała się do niego zatelefonować. Para umówiła się na spotkanie.

Amanda dowiedziała się wielu zaskakujących faktów na temat mężczyzny. Karl również miał za sobą rozwód. Jego była żona odeszła od niego, mówiąc, że nie czuje się szczęśliwa. On zaakceptował jej decyzję.

Amanda i Karl ponownie zaczęli się spotykać. Jak przyznała 49-latka, w obecności mężczyzny czuła się, jakby znowu była w liceum. Kobieta wyznała, że tak naprawdę nigdy nie przestała myśleć o swojej pierwszej miłości. Nawet podczas swojego ślubu

Para, która zakochała się w sobie na nowo, sformalizowała swój związek w styczniu tego roku.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Rozwód

Amanda i Karl poznali się prawie 30 lat temu, gdy ta chodziła jeszcze do szkoły. Różnica wieku i zobowiązania mężczyzny sprawiły, że ich młodzieńcza relacja nie miała szans przetrwać.

rozwód

Po wielu latach para spotkała się ponownie. Od tego czasu stali się nierozłączni, a ich uczucia odżyły na nowo.

Rozwód

W styczniu tego roku zdecydowali się na ślub. Młoda para podkreśla, że jest ze sobą naprawdę szczęśliwa.

ZOBACZ TEŻ:

Źródło: thesun.co.uk

Tagi:

Podobne artykuły

Nowości

Dorota Szelągowska prowadziła "Pytanie na śniadanie" na silnych lekach. W pewnym momencie do studia wkroczył psycholog
Czytaj więcej >

Nowości

Wszyscy znają ją jako Violetkę z "Ranczo". Aktorka pokazała męża i dzieci
Czytaj więcej >

Nowości

Ludzie na stadionie przecierali oczy. Tak Anna Lewandowska wystylizowała się na mecz z Albanią
Czytaj więcej >

Nowości

Iza Krzan zgasiła Norbiego na wizji. Złapał ją za rękę, jego reakcja mówi wszystko
Czytaj więcej >

Nowości

Media ujawniają, że aktorka "Na dobre i na złe" jest w ciąży z gwiazdorem "M jak miłość". Płyną gratulacje
Czytaj więcej >

Nowości

"Nasz nowy dom": Przemek Oślak remontował wiele zrujnowanych domów, ale czegoś takiego jeszcze nie widział
Czytaj więcej >
Adrianna Elbe

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]