Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Para nie chciała świętować zaślubin w zwykłej sali weselnej. Postanowili pobrać się w… błocie
Redakcja Lelum.pl
Redakcja Lelum.pl 09.11.2019 19:58

Para nie chciała świętować zaślubin w zwykłej sali weselnej. Postanowili pobrać się w… błocie

pogoda
fot. Khamkéo Vilaysing / Unsplash

Sala na wesele to już przeżytek? Myśląc o weselu,przed oczami stają nam pięknie ustrojone wnętrza, stoły uginające się od wymyślnych potraw, a wszystko zwieńczone niezliczoną ilością kwiatów. Co się stanie, gdy para postanowi odejść od tradycji i wybierze inne miejsce, w którym miałaby się odbyć ceremonia? Pewna para postanowiła pobrać się w… błocie.

W artykule opublikowanym niedawno w ABC News ujawniono szczegóły, że stacja uzdatniania wody w stanie Waszyngton otworzyła swoje drzwi na imprezy weselne, które zaczynają się od 2000 dolarów za osiem godzin. Pewna młoda para stwierdziła, że to idealne miejsce na ślub!

Piękna sala na wesele? Błoto w zupełności wystarczy

Ślub w stacji uzdatniania wody wcale nie wygląda jak dobry pomysł. Zrozumiałe jest, że ścieki są zamknięte i nie będą wydzielać zapachu w trakcie ceremonii, ale ceremonia w miejscu, w którym ścieki są przetwarzane i czyszczone, jest dość… niecodziennym pomysłem. Pomysł na ślub w błocie może się wydawać absurdalny. Jednak, jak się okazuje, chętnych nie brakuje.

Świadczyć o tym może chociażby zdjęcie, które możecie zobaczyć w galerii poniżej. Panna młoda ze swoim świeżo poślubionym małżonkiem tapla się w błocie – nie trzeba dodawać, że oboje są obrani w odświętne stroje! Czyżby pięknie przystrojona sala na wesele miała niedługo odejść do lamusa?

sala na wesele

Ile kosztuje wynajęcie sali na wesele?

Sala na wesele to wydatek około 500 zł – tyle zapłacimy za niewielką salę w remizie. Oczywiście sale weselne mogą kosztować nawet 5000 zł. Te powyżej 6000 zł to sale np. w nietypowych, modnych miejscach czy zamkach. Musimy jednak pamiętać, że w tej opłacie mieści się jedynie wynajęcie jedynie pomieszczenia, bez dodatkowych opłat. Do nich musimy doliczyć jeszcze koszty zużytego prądu, gazu oraz wody. Nie zapominajmy również o posiłkach dla gości. Tutaj musimy wziąć pod uwagę ich liczbę.

Jest to około 90 zł za skromniejsze posiłki z dwoma daniami ciepłymi do nawet 150 zł za osobę. Do kosztów należy jeszcze doliczyć opłatę za serwis. Najczęściej wynosi ona około 10%. Za 100 osób zapłacimy od około 9900 do nawet 16 500 zł. Jak więc widzimy, ceremonia zaślubin oraz wesele nie należą do najtańszych przyjemności. Jeżeli chcemy, by impreza była wystawna, musimy liczyć się z wysokimi kosztami.

sala na wesele

ZOBACZ TEŻ:

  1. Od 12-letniego Aleksandra żądają 2,5 mln złotych. Rodzice tłumaczą go chorobą
  2. Roksana Węgiel dodała zdjęcie z bajecznie przystojnym piłkarzem. Niejedna dziewczyna chciałaby być na jej miejscu
  3. Jak dziś wygląda Izabela Trojanowska? Gwiazda wciąż prezentuje się fenomenalnie [ZDJĘCIA]
  4. Agnieszka Woźniak-Starak pierwszy raz od miesięcy pokazała się na Instagramie. Fani: „Dobrze Panią znowu widzieć”
  5. Zbigniew Zamachowski znów trafił do szpitala! Jego żona wszystko zrelacjonowała
  6. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  7. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem

Źródło: www.vivus.pl, the4thjarvid.wordpress.com