Rozrywka.Lelum.pl

fot. facebook.com/sanatoriummiloscitvp

,,Sanatorium miłości”: w telewizji nie pokazano tańca kuracjuszek. Nagranie podbija internet

9 Marca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Trzecia edycja programu

Trzecia edycja programu

Chociaż żaden z uczestników trzeciej edycji Sanatorium miłości nie wyjechał z Polanicy-Zdroju ze swoją drugą połówką, to emocji nie zabrakło. Podczas Wielkiego Finału wydarzyło się więcej niż pokazano w telewizji.

Sanatorium miłości 3 finał

W trzeciej edycji programu Telewizji Polskiej nie zabrakło wielu wzruszających chwil , a telewidzowie mieli okazję poznać wiele ciekawych i sympatycznych osób. Niestety nie było nam dane ujrzeć żadnej nowej pary, a wydawało się, że tak właśnie stanie się w przypadku Janiny i Zbyszka, który niejednokrotnie wykazywał zainteresowanie uczestniczką.

Podczas finału telewidzowie mieli okazję podziwiać metamorfozy, jakie przeszli uczestnicy. Posypało się przy tym mnóstwo komplementów, szczególnie w kierunku Ani i Janiny. Niestety zdarzały się także komentarze krytyczne. Internauci stwierdzili, że niektórym z uczestniczek źle dobrano stroje i fryzury.

Ze szczególną niecierpliwością oczekiwano na metamorfozę Haliny, która była jedną z najbarwniejszych postaci trzeciej edycji programu. Zdarzyło jej się nawet zaliczyć wpadkę modową , jednak odebrano to bardzo żartobliwie. W finale styliści przefarbowali ją na blond, oraz ubrali w bardzo elegancka sukienkę i szpilki.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Niestety zdaniem internautów także w jej przypadku rezultat był zdecydowanie poniżej oczekiwań. Na sztab stylistów i specjalistów spadła lawina krytyki. Nikt nie spodziewał się takiego przebiegu zdarzeń.

Kuracjuszki wykonały taniec dla Panów

Okazuje się, że jeden z najbardziej emocjonujących i zadziwiających momentów finału nie został wyemitowany w telewizji. Kuracjuszki przygotowały coś specjalnego dla swoich fanów i zatańczyły przed nimi specjalnie przygotowany układ.

Wszystkiemu przewodniczyła Jadzia, która od lat profesjonalnie zajmuje się tańcem. Kuracjuszki spisały się fantastycznie, a nagranie zostało opublikowane na Facebooku Sanatorium miłości. Kobiety zrobiły na panach piorunujące wrażenie, co można było zauważyć pod koniec wykonanego tańca.

Jednak na tym nie koniec emocji. Panowie zaraz po tym wykazali się równie wielkim gestem i wręczyli uroczym Paniom piękne róże. Kuracjuszki były nad wyraz podekscytowane i usatysfakcjonowane. Zbyszek wręczył ją swojej faworytce, Janinie, od której nie mógł oderwać wzroku do samego końca.

Fani w internecie zauważyli, że Zbigniew jest wyjątkowo zauroczony w Janinie, jednak ostatecznie do niczego więcej między nimi nie doszło. Oglądałyście finał Sanatorium miłości? Jeśli tak, to podzielcie się swoimi wrażeniami.

Zobacz wideo:

Kuracjuszki wykonały przed panami pożegnalny taniec.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: radiozet.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Programy

Przykry widok pod sklepem Więcławskiej z "Rancza". Jaki los czeka kultową ławeczkę?
Czytaj więcej >

Programy

"Rolnicy. Podlasie": nowe wieści o Emilce, Andrzeju i Gienku, pojawiły się problemy
Czytaj więcej >

Programy

"Pytanie na śniadanie": Słowa gościa wywołały obrzydzenie u Tomasza Kammela. "Nie chcę tego słuchać!"
Czytaj więcej >

Programy

Mariusz z "Chłopaków do wzięcia" nagle zniknął. Dziś jest nie do poznania, ostatnie zdjęcie zdradza wszystko
Czytaj więcej >

Programy

Pogodynka w "Pytaniu na śniadanie" chyba się nie wyspała. Nagle wybiegła z kadru. "Ja uciekam"
Czytaj więcej >

Programy

Takiego występu w "The Voice Kids" jeszcze nie było. Jurorzy poderwali się z foteli, słysząc głos uczestnika
Czytaj więcej >
Karol Osiński

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​[email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]