Rozrywka.Lelum.pl

(screen) Youtube/TVP VOD

Tyle zarabiają uczestnicy programu „Sanatorium miłości”

12 Marca 2021

Autor tekstu:

Redaktor Redaktor

Ile tak naprawdę zarabiają uczestnicy programu „Sanatorium miłości”? Odpowiedź może nie wydawać się tak oczywista. W porównaniu z różnymi innymi programami, seniorzy biorący udział w show otrzymują szereg bonusów. Ile więc dostają pieniędzy do ręki?

Ile tak naprawdę zarabiają uczestnicy programu „Sanatorium miłości”? Odpowiedź może nie wydawać się tak oczywista. W porównaniu z różnymi innymi programami, seniorzy biorący udział w show otrzymują szereg bonusów. Ile więc dostają pieniędzy do ręki?

Odpowiedź wydaje się być trudna, tym bardziej że wszystko jasne jest jedynie w przypadku jednej osoby w programie, a mianowicie Marcie Manowskiej.

Ile zarabiają uczestnicy „Sanatorium miłości”? Można się zdziwić

Minął kolejny już, trzeci, sezon „Sanatorium miłości”. Tym razem uczestnicy wypoczywali i bawili się wspólnie na turnusie w Polanicy-Zdroju na Dolnym Śląsku.

Dwanaścioro seniorów po raz kolejny starało się o swoje względy, chcąc nie tylko znaleźć miłość, ale również zdobyć tytuł Króla i Królowej Turnusu. To niełatwe zadanie w tym sezonie udało się aż trzem osobom! Pojawiły się dwie królowe – Jadzia i Halinka.

Prócz brania udziału w programie, uczestnicy musieli również brać udział w promocyjnych sesjach zdjęciowych, za które również im zapłacono. Portalowi Pomponik udało się dotrzeć do ich wynagrodzeń.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jak dowiedział się portal, w pierwszym sezonie kuracjusze za każdy odcinek mieli otrzymać 1,5 tys. zł. Nie jest to duża kwota, jak za poświęcenie swojej prywatności i czasu, by przebywać na ciągłym widoku.

Z tytułu udziału w Audycji Uczestnik otrzymuje wynagrodzenie określone w umowie. Wysokość wynagrodzenia jest symboliczna, określona przez Producenta i nie podlega negocjacjom – można przeczytać na Pomponiku.

Przede wszystkim zauważa się, że poza gotówką uczestnicy otrzymują również szereg benefitów na miejscu – zabiegi, opiekę lekarską i wiele innych atrakcji.

Kto zarabia najwięcej? Czy chętni mogą już się zgłaszać?

Spośród wszystkich osób, które widzimy na ekranie programu, najwięcej zarabia oczywiście Marta Manowska. Prezenterka znana jest nie tylko z pracy przy „Sanatorium miłości”, ale również „Rolnik szuka żony” .

Pomponik przekazał, że przy pierwszym sezonie zarabiała ok. 8-10 tys. zł za odcinek. Jest to z pewnością kwota, która mogłaby zadowolić prezenterkę, która włożyła w program wiele pracy.

Wiadomo też, że wielkimi krokami zbliżają się castingi do najnowszej odsłony programu dla szukających miłości seniorów.

Telewizja Polska zaprasza do wzięcia w nim udziału wszystkich Kandydatów i Kandydatki od 60. roku życia, którzy pragną odmienić swoje życie w najpopularniejszym reality-show dla seniorów w Polsce – można przeczytać w komunikacie.

Wiadomo, że zgłoszenia potrwają do 13 sierpnia 2021 roku.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [plotek.pl]

Tagi:

Podobne artykuły

Programy

„Ciekawe czy telewizja zna całą prawdę o Żaklinie”. Uczestniczka „Nasz nowy dom” prześwietlona przez widzów
Czytaj więcej >

Programy

Krzysztof Ibisz w kolejnym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zmierzy się z legendą. Znowu ułatwią mu zadanie?
Czytaj więcej >

Programy

Andrzej z "Sanatorium miłości" jak gwiazda rocka na salonach, ubyło mu 20 lat? Niesłychane, jak teraz wygląda
Czytaj więcej >

Programy

"To był prawdziwy koszmar". Uczestniczka programu "Totalne remonty Szelągowskiej" ujawniła, co przeżyła podczas nagrywania odcinka
Czytaj więcej >

Programy

Zachowanie uczestnika "Milionerów" rozwścieczyło widzów. "Takie głąby są sędziami"
Czytaj więcej >

Programy

Jarek Mergner z "Chłopaków do wzięcia" wziął się za siebie. Ma mocną zasadę "Facet musi być..."
Czytaj więcej >
Redaktor Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]