Rozrywka.Lelum.pl

fot. fragment ,,Sanatorium miłości”, facebook.com/Sanatorium miłości TVP

Szczere wyznanie Iwony z „Sanatorium Miłości”. Uczucie to nie jedyne co połączyło parę

13 Lutego 2021

Autor tekstu:

Natalia Andrejuk

Iwona Mazurkiewicz z

Iwona Mazurkiewicz z

Wygląda na to, że dla Iwony z Sanatorium miłości nie istnieją tematy tabu. Kobieta otwarcie opowiedziała o swoim intymnych doznaniach. Nie od dzisiaj wiadomo, że w programie TVP o samotnych seniorach nie brakuje wielkich wzruszeń i emocji.

Szczere wyznanie Iwony z Sanatorium miłości

Iwonę Mazurkiewicz z Radomska oraz Gerarda Makosza z Zabrza połączyła znajomość na ekranach telewizyjnych. Niedawno ochoczo opowiedzieli o tym, co dzieje się u nich w sypialni.

Okazuje się, że połączyła ich nie tylko samotność i pragnienie miłości, lecz także ochota na… seks! Ja na razie są pierwszą i jedyną parą, która odnalazła w programie swoją drugą połówkę. Przypomnijmy, że wystąpili w drugim sezonie produkcji.

Niedawno bez ogródek opowiedzieli o swoich sypialnianych przygodach. Iwona uwielbia się przytulać i, jak sama twierdzi, udany seks to również udane życie.

Para udzieliła wywiadu w Pytaniu na śniadanie. Oprócz nich gościem był prof. Zbigniew Lew-Starowicz i wszyscy wspólnie rozmawiali o seksie i bliskości wśród seniorów.

Jesteśmy ze sobą ponad rok, ale wciąż jest to dla nas „czas godowy” – powiedziała 61-letnia Iwona. Gerard nie pozostał jej dłużny:

Nam się fantastycznie układa, bo robimy to, gdy chcemy oboje. A po stosunku… to jest coś wspaniałego, tulimy się do siebie, czujemy swój zapach. Czekam na ten moment, czy moja Iskierka jest zadowolona, wtedy zaczynam rozmowę – zdradził.

Sanatorium miłości TVP

Sanatorium miłości jest emitowany na antenie TVP1. Szybko zyskał popularność, a obecnie trwa właśnie 3. sezon produkcji prowadzonej przez Martę Manowską. Dziennikarkę możemy również podziwiać w innym show TVP pt. Rolnik szuka żony.

Sanatorium miłości co niedzielę zbiera przed telewizorami tysiące widzów, którzy są złaknieni nowych przygód uczestników. W programie biorą udział kuracjusze powyżej 60. roku życia.

Przez trzy tygodnie spędzają ze sobą czas w tytułowym sanatorium. Dzięki temu mogą się lepiej poznać, a przy okazji wziąć udział w różnego rodzaju atrakcjach, jakie dla nich przygotowano, m.in. kurs tańca czy gra w golfa.

Nierzadko mogliśmy już obserwować, jak między nimi iskrzy i wydawałoby się, że wszystko jest na dobrej drodze ku najlepszemu. Jednak zazwyczaj wtedy popadali w jakiś konflikt albo stwierdzali, że to nie to.

Jedyną parą, której do tej pory udało się odnaleźć miłość jest Iwona i Gerard z drugiego sezonu show. Jak widać do dzisiaj układa im się doskonale, co potwierdzili wywiadem w śniadaniówce TVP. Pamiętacie ich?

Zobacz zdjęcia:

Gerard i Iwona poznali się w drugiej edycji programu Sanatorium miłości.

Opowiedzieli o swoich sypialnianych przygodach.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: se.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Programy

"Żałuję, że poszłam do Big Brothera". Małgorzata Maier długo nie mogła się pozbierać. Zdumiewające, co dziś robi
Czytaj więcej >

Programy

"Milionerzy": Pytanie zmroziło uczestników, Urbański wyglądał, jakby chciał wyjść ze studia. Tego jeszcze nie było!
Czytaj więcej >

Programy

Pytanie na śniadanie: Odważna odzywka do Tomaszewskiej. Zareagowała natychmiast, w tym momencie wyciszyli jej mikrofon
Czytaj więcej >

Programy

Rozbrajająca wpadka w "PnŚ", Lewandowska wypaliła do Tomaszewskiej i aż zakryła usta. To słowo nie powinno zabrzmieć
Czytaj więcej >

Programy

"Wiesz czy nie wiesz": polegli na pierwszym pytaniu. Tomasz Kammel nieco się zdziwił
Czytaj więcej >

Programy

Uczestnik "Milionerów" zdradził kulisy programu. Tak zachował się Urbański. "Nie spodziewałem się"
Czytaj więcej >
Natalia Andrejuk

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​[email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]