Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Wyszło na jaw nieporozumienie w ,,Sanatorium miłości”. ,,To mnie bolało wcześniej, w trakcie tej sytuacji i teraz”
Redaktor Redaktor
Redaktor Redaktor 15.02.2021 17:53

Wyszło na jaw nieporozumienie w ,,Sanatorium miłości”. ,,To mnie bolało wcześniej, w trakcie tej sytuacji i teraz”

Sanatorium miłości
(screen) Instagram/sanatorium_milosci_tvp

Uczestnicy „Sanatorium miłości” nie mogą narzekać na nudę. Ledwie skończyły się problemy pomiędzy Janiną i Anną, a już pojawił się nowy konflikt, który tym razem zaangażował panów.

Trzeci sezon „Sanatorium miłości” budzi w widzach i uczestnikach wiele emocji. Można powiedzieć, że kuracjusze nie narzekają na nudę. Najpierw zażegnano konflikt pomiędzy Janiną i Anną, a na horyzoncie pojawił się kolejny – tym razem między panami. Na szczere wyznanie zebrała się też Jadwiga, ujawniając, dlaczego odrzuciła jednego z uczestników.

Wszystko działo się przy okazji walentynkowej atmosfery, która zagościła w programie. Seniorzy ponownie czynili między sobą pochody, chcąc sprawdzić, kto wybierze się z nimi na randkę. Na jaw wyszły również kolejne historie złamanych serc i odrzuceń.

Zaczęło się jednak od kwestii tańców – to właśnie wtedy Andrzej i Zbigniew starli się w słownej potyczce. Poszło o Jadzię.

„Sanatorium miłości”: Kłótnia Andrzeja i Zbigniewa. Wyznanie Jadzi

Poszło o kwestię choreografii. Seniorzy musieli wybrać, kto przygotuje dla nich układ. Głosy większości padły na Jadzię. Przeciwny był jedynie Andrzej.

Jego opór spotkał się z dezaprobatą pozostałych. Najbardziej w kwestię zaangażował się jednak Zbigniew, chcąc chronić również honoru swojej koleżanki.

Andrzej, z Tobą zawsze jest problem. Jest nas dwanaście osób, wszystkim pasuje, a jednej osobie nie pasuje jak zwykle. Andrzej powiedział Jadzi, że nie umie tańczyć – powiedział uczestnik.

Ja już nic nigdy nie powiem. To Ty Zbyszek zawsze masz problem, a nie ja. Dobrze o tym wiesz, już nie pierwszy raz wypomniał mu Andrzej.

Temat zszedł jednak na kwestię odrzuceń. Jadwiga postanowiła skorzystać z okazji i wyjaśnić, dlaczego odrzuciła Władysława.

,,To mnie bolało wcześniej, w trakcie tej sytuacji i teraz”

Chodzi o mnie i o Władzia. Ja wiem, że było z nim fajnie, ale miałam takie myśli, że nie spróbowałam z nikim innym. Zawsze było tak, że na wszystko się zgadzałam, nigdy nie odmawiałam. Ale teraz chciałam inaczej, dlatego zrobiłam to Władkowi. Przepraszam Cię. To mnie bolało wcześniej, w trakcie tej sytuacji i teraz mówiła Jadwiga.

Władek niezwykle przeżył odmowę ze strony Jadwigi. Postanowił jednak pocieszyć tę, która wcześniej złamała jego serce.

Jadwisiu, nie miej do siebie żalu. Ja bardzo miło to wspominam, ten czas razem spędzony. To, że odmówiłaś, nie było powodem, żeby skakać z radości, ale nie mam ci tego za złe. Czy ja ci pokazałem jakąś niechęć? No nie, nie płacz i nie obwiniaj się powiedział.

Czy między seniorami zapanuje zgoda i kolejne odcinki będą już przebiegać we względnym spokoju?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [pudelek.pl]