Rozrywka.Lelum.pl > Programy > „Sanatorium miłości”: Andrzej Kuna przyłapany z uczestniczką trzeciej edycji. „Bardzo się do siebie zbliżyli”
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 08.07.2022 15:12

„Sanatorium miłości”: Andrzej Kuna przyłapany z uczestniczką trzeciej edycji. „Bardzo się do siebie zbliżyli”

Sanatorium miłości
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie” stacji TVP2

Program „Sanatorium miłości” to szansa dla emerytów, by odnaleźli miłości swojego życia. Nie każdemu jednak to się udaje. Andrzej Kuna – uczestnik trzeciej edycji show – wrócił do domu sam, chociaż w trakcie wyjazdu nawiązał bliskie relacje z uczestniczkami. Teraz okazuje się, że bardzo zbliżył się do pewnej kobiety.

Część uczestników „Sanatorium miłości” zdecydowało się na wspólny wyjazd, by skorzystać z uroków lata. To w trakcie wypoczynku Andrzej Kuna i jedna z pozostałych bohaterek show zaczęli okazywać sobie uczucia.

Kim jest Andrzej Kuna z „Sanatorium miłości”?

„Sanatorium miłości” jest bezapelacyjnym hitem stacji TVP. Show już od kilku lat przykuwa do telewizorów miliony widzów, którzy z chęcią śledzą losy grupy emerytów. Podczas wyjazdu wszyscy bohaterowie poznają się, łączą w pary i szukają kogoś, z kim mogliby spędzić resztę życia.

Jednym z bohaterów trzeciej edycji „Sanatorium miłości” był Andrzej Kuna – 65-latek, który liczył, że w programie uda mu się znaleźć „tę jedyną”. Pomimo dużego zainteresowania ze strony innych uczestniczek, ostatecznie Kuna nikogo sobie nie znalazł i wrócił do domu sam. Z czasem magazyn „Rewia” doniósł o jego związku z tajemniczą kobietą o imieniu Anna.

– On jest bardzo zakochany, a ona na razie podchodzi do tej znajomości z pewną rezerwą — mówił anonimowy informator.

Ostatecznie relacja nie przetrwała próby czasu, a bohater „Sanatorium miłości” znowu był singlem. Teraz wszystko wskazuje na to, że ostatecznie udało mu się odnaleźć miłość.

Bohaterowie „Sanatorium miłości” bardzo się zbliżyli

Jakiś czas temu uczestnicy trzeciej i czwartej edycji show wybrali się na wspólne wakacje. W wyjeździe udział wzięli m.in. Andrzej Sikorski, Monika Zajączkowska, Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz i Krystyna Wolfart. Do grupy tej dołączył również Andrzej Kuna i Janina Szulc. To zdjęcia tej dwójki zadziwiły wszystkich wielbicieli „Sanatorium miłości”.

– Andrzej Kuna i Janina Szulc bardzo się do siebie zbliżyli — doniósł Telemagazyn.

Patrząc na fotografie, możemy wywnioskować, że Kuna i Szulc wspaniale czują się w swoim towarzystwie. Póki co sami zainteresowani nie wypowiadali się publicznie na temat swojej relacji. Trzymamy jednak kciuki, że będzie układać się ona jak najlepiej!

pic.twitter.com/8M1ZPH4kUT

— Rozrywkowy Romek (@rozrywkowyromek) July 7, 2022

pic.twitter.com/gXHe71nfRX

— Rozrywkowy Romek (@rozrywkowyromek) July 7, 2022

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Sanatorium miłości”. Anna otrząsnęła się po tym, jak potraktował ją Piotr, choć przyznaje: „Było to podłe”
  2. Poruszające, kto opiekuje się Franciszkiem Pieczką. Kobieta jest bardzo troskliwą osobą, aktor nie może się nachwalić
  3. W nocy na profilu „Pytania na śniadanie” pojawiły się zdjęcia Łukasza Nowickiego. „Jesteś naszym promyczkiem” 

Źródło: Pomponik, Telemagazyn