Rozrywka.Lelum.pl > Programy > "Sanatorium miłości": Dopiero się pobrali i TAKIE wieści. Nowa żona Darka ujawnia prawdę chwilę przed 1. rocznicą
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 03.10.2023 10:59

"Sanatorium miłości": Dopiero się pobrali i TAKIE wieści. Nowa żona Darka ujawnia prawdę chwilę przed 1. rocznicą

Dariusz „Sanatorium miłości” i jego żona planują już swoją pierwsza rocznicę, fot. AKPA/Piętka Mieszko, Świat Gwiazd
Dariusz „Sanatorium miłości” i jego żona planują już swoją pierwsza rocznicę, fot. AKPA/Piętka Mieszko, Świat Gwiazd

„Sanatorium miłości” pomaga seniorom w odnalezieniu miłości. Niektórym się to udaje, ale niestety nie wszystkim. Dariusz Kosiec co prawda nie poznał swojej drugiej połówki w programie TVP, ale po zakończeniu jego emisji przez wspólnych znajomych poznał swoją wybrankę. 

Dariusz z „Sanatorium miłości” kilka tygodni temu stanął na ślubnym kobiercu

Dariusz Kosiec z „Sanatorium miłości” pod koniec lipca bieżącego roku stanął na ślubnym kobiercu. U jego boku towarzyszyła mu ukochana Jola. Jak ujawnili już podczas ich pierwszego spotkania poczuli, że są dla siebie stworzeni. 

Para podjęła jednak kontrowersyjną decyzję, że mimo ślubu nie zamieszkają razem. Wszystko przez to, że Dariusz na co dzień jest kierowcą autobusu w Norwegii, gdzie brakuje mu 2 lat pracy do przejścia na emeryturę. Wszystko wskazuje na to, że para zamieszka razem dopiero wtedy, gdy mężczyzna zrealizuje wszystkie swoje zawodowe zobowiązania i zostanie emerytem. Związek na odległość nie jest jednak jedyną niespodziewaną decyzją pary

Ślub Dariusza z Sanatorium miłości, fot. Świat gwiazd Exclusive
Ślub Dariusza z „Sanatorium miłości”, fot Świat gwiazd Exclusive
Ślub Dariusza z Sanatorium miłości, fot. Świat gwiazd Exclusive
Ślub Dariusza z „Sanatorium miłości”, fot Świat gwiazd Exclusive
Dariusz z "Sanatorium miłości" ujawnił sekret związku z Jolą! Czy to na pewno miało się wydać?

Dariusz „Sanatorium miłości” i jego żona mają już plany na święta

Związek na odległość nie znaczy jednak, że para się nie widuje. Dariusz z „Sanatorium miłości” niedawno podzielił się zdjęciami ze swoich odwiedzin u żony. Jolanta mieszka w Inowrocławiu, gdzie ma przepiękny dom z basenem. Para ujawniła także, że mają już wspólne plany na święta. Jak zdradziła Jola, będą bardzo rodzinne, ponieważ ma dużą i kochającą rodzinę, o którą Darek bardzo się troszczy:

Gdyby nie było między nimi nici porozumienia, nie byłabym z Darkiem. (...) Często rozmawiam w obecności Hani z Darkiem na Skype, a on dopytuje z czułością: co robią moje dziewczynki? – ujawniła jola w rozmowie z „Gazetą Pomorską”. 

Sanatorium miłości.jpg
Dariusz z „Sanatorium miłości” poślubił Jolę, fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

Dariusz „Sanatorium miłości” i jego żona planują już swoją pierwsza rocznicę

Para wybiega także nieco bardziej w przyszłość. jak się okazuje, wspólnie planują już przyjęcie z okazji swojej pierwszej rocznicy ślubu. ma się ono odbyć  w pałacu nad Gopłem. Jak zdradziła Jola, będzie to impreza taneczna. 

Uroczystość chcemy zorganizować w pałacu nad Gopłem, będzie impreza taneczna.

Para jak dotąd nie wybrała się w podróż poślubną, choć ta już za rogiem. Zgodnie z początkowymi zapowiedziami, nowożeńcy mieli we wrześniu wybrać się na Gran Canarię, ale ostatecznie plany uległy zmianie i w październiku odwiedzą Costa de Almeria.

Ślub Dariusza z „Sanatorium miłości”, fot. kadr z programu „Sanatorium miłości”
Dariusz Kosiec z Sanatorium miłości wziął ślub 5.png
Ślub Dariusza z „Sanatorium miłości”, fot Świat gwiazd Exclusive

Źródło: Gazeta Pomorska, Pomponik